Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy wiecie, ale tak jak w Polsce niektóre środowiska jarają sie niusami w stylu ''Szwecja upada'', ''Francji już nie ma'' to podobnie jest w rosyjskiej propagandzie.
Tylko, że tam często upadajcym krajem jest Polska. od tego maja propagnadowe kanały na jutubie, takie amatorskie.
Tu macie przykład: '' Polska doznała ostatecznego upadku! Gazprom zadał w Warszawie śmiertelny cios''
Mamy do czynienia z typowym podkrecaniem informacji coś w stylu Atora i Roli w jednym.

https://www.youtube.com/watch?v=5pgpU3b6zYA

Tego typu filmów ukazuje sie średnio kilka na tydzień. Wiecej jest oczywiście o upadku Ukrainy.

#rosyjskiemediaopolsce #rosja #neuropa #4konserwy
szurszur - Nie wiem czy wiecie, ale tak jak w Polsce niektóre środowiska jarają sie n...

źródło: comment_1627214537JSK4SjdiVoZHoDiq2hXxV7.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja tam najbardziej lubię niusy z RIA Nowosti. To jest dopiero ubaw.
Ria Nowosti:
Tytuł:
"F-35, drżyj - Japończycy zachwyceni nowym rosyjskim myśliwcem."
Myślicie, że chodzi o japońskich, polityków, ekspertów czy wojskowych? Nie. Chodzi o dwie anonimowe osoby, które zachwyciły się rosyjskim myśliwcem na forum i npisały, że będzie lepszy niż F-35.
RIA codziennie robi takie "niusy" z d--y. XD
  • Odpowiedz
Chodzi o dwie anonimowe osoby, które zachwyciły się rosyjskim myśliwcem na forum i npisały, że będzie lepszy niż F-35.


@yosemitesam: Dokładnie jak #4konserwy na wykopie wyciągające jakieś twity randomowego lewaka i twierdzące, że to zdanie „całego lewactwa”.
  • Odpowiedz