Wpis z mikrobloga

@Biurwysyn jestem z miasta i wyobraź sobie, że potrafiłam sobie naprawić krzywo zamykające się drzwi w szafie. Na dodatek, fanfary, jestem różową. Poza tym w mieście jest pełno słoików, które przyjechało w Wypiździewa do pracy/na studia. Nie generalizowałabym w takiej sytuacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@kotecci: próbowałeś kiedyś rozmawiać z debilem na poziomie pisowca? Bo jakbyś spróbował to byś wiedział że psa jest łatwiej wytresować, bo jest bardziej pojętny.
  • Odpowiedz
uwazam, ze gdyby donald byl wiarygodny i nue robil z geby cholewy to takie cos jak pis nie byloby w stanie miec wiecej niz 1%


@kotecci: Nic by to nie dało, bo pisowski kołtun marzy każdego dnia o głębokiej komunie, tylko takiej gdzie obok ideologii socjalistycznej jest jeszcze katolicyzm wpisany w doktrynę.
  • Odpowiedz
nie, zrzucano słabych, takich co by wyrośli na potulne, posłuszne #!$%@?


@Biurwysyn: no zrzucano słabych czyli antyszczepow których lęk przed spiskami paraliżuje. Wszystko się zgadza. Tak się boicie wziąć zastrzyku i komplikacji po nim że spamujecie całymi dniami internet. To ty jesteś słabym tchórzem więc wszystko się zgadza xD zrzuciliby cię ze skały jako podatnego na emocje niezdolnego do działania frajera xD

powodzenia, zaszczypało się 45%


@Biurwysyn: nie od dziś
  • Odpowiedz