Wpis z mikrobloga

Grzegorzu, wiem ze to przeczytasz. Nie ukrywam, ze przyjemnie mi sie patrzy na twoj koniec. Tak sobie mysle, ze masz w glowie opcje, ze jutub trzeba bedzie odpuscic. Kto wie, moze tak sie zdarzy, ze trzeba bedzie wyjsc z tego domu na zawsze. Na szczescie praktycznie nic nie kupiliscie do domu, wiec sie nie nanosicie. Troche to jednak dziwne. Nadal ciekawi mnie, czemu taki bogacz z domem i dwoma samochodami, dzwoni do Waldiego i namawia go na deal: moderator za 500zl. Jego strimy, to regularnie donejty od sandry, ojczyma czy iinnego wynalazka pokroju kyle, ktorego zapewne spotka rozmowa. Calkiem mozliwe, ze tracac to wszystkoz stracisz tez karlice. Ona nie chce zapewne zycia w kanalach. Nic nie moze zrobic normalnie, kazde zdjecie musi sprawdzic sto razy przed wrzuceniem na insta. Po niej czesto juz widac, ze ma dosc i nie mowie tu o udawanych klotniach. Przeciez jak on zbliza nochala do jej buzi, to ona sie zachowuje jakby mial ja palnikiem potraktowac. Najlepsze, ze karlica swietnie dalaby sobie rade samemu. Ona wie co to #!$%@?, co to praca. Grzesiu ma juz tak skrzywdzona psychike, ze on zrobi wszystko, zeby nie isc do pracy. Mozna sie spodziewac jakichs informacji o raku, sztucznej ciazy, ktora np. tragicznie zostanie przerwana. Ten typ jest zdolny do wszystkiego.
Dzisiaj przez chwile patrzylem na ta jego matke, na wyraz twarzy, ktory mowil: synu, konczmy z tym, zalatwie ci prace, zaloz rodzine, masz narzeczona. A swoja droga, to beka z tego ich narzeczenstwa. Mysle, ze tutaj sandra tez inaczej to sobie wyobrazala. Przeciez oni przy tym bogactwie mogliby pojechac do Dubaju ale nie szalejmy. Ciekawe ile razy zabral Sandre na jakies 2 tygodnie do Zakopca. Na tydzien. Na jeden dzien... I najlepsze jest to, ze Sandra sie nie boi "rozpoznania", to nosek zyje w ciaglym strachu i leku.
Dzisiaj pod koniec poszla awantura o jakas kanape, ktora sam grzes wycenil na chyba 500zl. Ogolnie dostal #!$%@? jakby stracil 50 tysiecy. Tu jest dobre porowanie prawdy z mitomanstwem. Taki nitro. On sobie moze pozwolic na wylaczenie donejtow, a hajs leci. On normalnie pokazuje sie wsrod ludzi. Teraz chyba ogarnal dom, wiec na bank #!$%@? go, wjada meble itd. Co chwile mowi o swoich zyskach, stratach, inwestycjach, tam mowimy o dziesiatkach, a nawet setkach tysiecy zl. Grzes? Kanapa za 500zl i placz. Waldi zostan moderatorem i daj 500zl. Jak dostajesz prawdziwego donejta za 20 zl, to skaczesz jak malpa. "Sztefan" wplaca 20 ojro i guralek: ooo, sztefanek, dzieki i powrot do tematu o wydlubywaniu gilow z nosa. Zgubila cie pycha. Przez pewien czas tak sie obnosiles z ta chata. Rypales glodne teksty o tym, ze ty taki mlody i juz kupiles wlasny dom...patrzcie na mnie. Juz tego nie ma, bo petla sie zaciska i ty dobrze o tym wiesz. Dzisiaj znowu jechales swoich widzow, ze zdwchniesz z glodu. Dziwne, dom, 2 quta, a na chleb nie ma.
Powtorze, cieszy mnie twoj upadek. Dzisiaj jechales #danielmagical i od lat powtarzasz ze nie bedziesz jak on. Pomijajac puszczanie barki czy kociolek, to chlales wodke z matka. Dawaj, zmierzcie sie na ringu. FAS na bank sie zgodzi, zreszta mowil, ze by cie poskladal. Dawaj nochalku, zarobisz troche siana. Mimo wszystko strach przed konsekwencjami, smiechem, kpina wygrywa z checia zarobku i pokazaniem swoich umiejetnosci.
Przegrales swoje zycie. Wszystko co mogles zepsuc, zepsules. Swojej matce powinienes oddac nerke, nawet jesli jej nie potrzebuje. Zawdzieczasz matce zycie i nie mowie tu o tym, ze cie urodzila. Jestes pseudo - hakerem, grafikiem, graczem, adwokatem, lekarzem, maklerem, strimerem ..ogolnie mowiac znasz sie na wszystkim. Ile razy zazdrosciles osobom pokroju nitro, ze sobie tylko graja, a hajsiwo leci. Boli, co? Gut guut! Jeszcze daj znac co ze sprawa z #medusa. Czemu lizesz dupe strimerom pokroju #lepszystream , ze niby niewinny jestes. #proboszcz tez byl proszony przez ciebie, zeby byl spokoj, ze masz papiery. Nawet taki Kasjo potrzebkwal 15 minutz zeby cie wirtualnie usadzic.
Tak wiec slodkich snow grzesiu, u boku kobiety swojego zycia. Specjalnie nie wymieniam imienia, bo nie mam pewnosci. A sprawiedliwosc nadchodzi wielkimi krokami. Uchyl okno, to moze uslyszysz.
#gural #patostreamy
W.....s - Grzegorzu, wiem ze to przeczytasz. Nie ukrywam, ze przyjemnie mi sie patrzy...

źródło: comment_1627170562wBonfqKXo7iQSQsyCq2EZf.jpg

Pobierz
  • 6
@MarianPazdzioch69: Dokladnie tak. On planowal jakies super niespodzianki, grile, znajomi, ogrod...czyli w sumie normalne zycie ale nawet takich banalow sie boi.
Przeciez on ma tak #!$%@? zycie, ze komus innemu bym wspolczul. Gdyby ktos pomyslal jak on zyje, to by sie za glowe zlapal. Fajnie by bylo, gdyby Sandra poszla po rozum do glowy i nagrala jakis film: cala prawda o moim narzeczonym. Nie zdziwilbym sie patrzac po nim, ze tez
@WesolyJas: Pamiętam jak gadał, że jak będzie chata to on takie stremy z dymami odpali, że hoho.
Teraz Karlica nie poradzi sobie bez nosacza kto by ją chciał guba wiecznie kij w dupie. Nie odejdzie od nosacza bo ma jeszcze zapewniony jakiś "Byt" czyli co zjeść w dupe ciepło jeździ BMW itp. A co ją czeka w SZCZEPOWICACH kompletne nic nawet samochodu by pewnie nie miała, bo do pracy się nie