Wpis z mikrobloga

@jmuhha: na codzień wolę prysznic, ale tęskniłbym gdybym nie miał wanny, bo kąpiel w wannie jest przyjemniejsza. Zróbcie wannę ze ścianką i prysznicem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jmuhha: też uważam, że wanna z szybką to dobry kompromis. Ale przy okazji mam pytanie. Jak codziennie bierzesz taką szybką kąpiel zanim nie wiem, pójdziesz do pracy? Wstajesz dwie godziny wcześniej by napełnić wannę i w niej leżeć? Bo w takiej wannie bez osłonki to biorąc "prysznic" raczej w całej łazience zrobisz basen. Albo nie czujesz się brudna kiedy myjesz się we własnym sosie? Zawsze mnie to zastanawiało kiedy ktoś mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chrominancja: żaden prysznic cie tak nie umyje jak wanna. Wydaje mi się że kąpiel spokojnie starxza na 2 dni, a dzień bez prysznica nie da rady.
@zeek w sensie taplanie się we własnym pocie itp uważasz za mycie? Bo raczej nikt nie bierze prysznica przed kąpielą. Albo po. Imho wanna jest niehigieniczna ¯_(ツ)/¯sorka ale jak kąpiesz się raz na dwa dni i to starcza w porównaniu do prysznica to chyba tylko płuczesz się pod prysznicem a nie myjesz. Okej kiedyś ludzie się myli raz na tydzień i dłużej, ale myślę że utrzymanie higieny w okolicy krocza, stóp
@jmuhha 2,5 roku temu zamontowalismy wannę z otwierana szybą i natryskiem. Ani razu nie brałem kąpieli, ciągle tylko prysznic, żona też. Jednak od półtora roku mamy córkę i nie wyobrażam sobie teraz nie mieć wanny. W jakiejś miednicy musiała by się myć.