Wpis z mikrobloga

Kiedyś bardzo sporadycznie oglądałem #raportzpanstwasrodka ale nie przepadałem za tą konkretną formą vlogów. Potem widziałem tylko, że przeprowadził się do Kambodży, otworzył restaurację i że był tam Misza, którego kojarzyłem z 1. serii o Kołymie.
W sumie też jestem ciekawy, o co chodzi z tą nagonką. Nic nie miałem do tego gościa.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@antek_akrobata: wiesz co, może nie do końca to taka czysta złośliwość. On robi wszystko żeby dostać od widzów te rzeczy które wymieniłem. Dlatego będzie chlanie, zbliżenia na tyłki młodych Khmerek, żenujące wciskanie się z kamerą wszędzie. Wszystko dla lajków, komentów i subskrypcji. Bo on robi to wszystko tylko dla kasy. Ludzie są dla niego kontentem, który spienięża.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@antek_akrobata:

https://www.hashcut.com/v/xqrMyyB

15s wystarczy na potwierdzenie słów kolegi wyżej @katalizator_spalin , dla niego to są poprostu przedmioty które może spieniężyć na YT i zwiększyć zasięgi swojego kanału. Wszystko na o-------l i byle upchać do vloga, nagrywanie nowego sprzętu do kawy to pokazuje, januszerka i do vlogu weszło zamiast pierw zobaczyć, poczytać, spróbować zrobić a potem video to pierw wychwala, gada że g---o, jeszcze się pyta czy wie jak to
  • Odpowiedz
  • 2
@katalizator_spalin
@Chilli_Heatwave ogólnie dzięki wam za poświęcenie czasu na odpowiedź.

Odkąd pamiętam to ten kanał słabo rósł w porównaniu do innych. Wszystkie rosły, a ten nigdy nie dobił nawet do 100k i podejrzewam że on nie rozumie dlaczego. Takie miałem kiedyś wrażenie. Może dlatego chwyta się coraz to nowszych sposobów na zdobycie widowni. W biznesie nie ma miejsca na sentymenty i każdy kombinuje jak może, on się akurat słabo kryje i chyba celowo idzie tą drogą.

Jak widać nie wszystkim spodobało się takie chwytanie się różnych sposobów żeby co miesiąc wyjść na plus we własnym biznesie. Ja się nie dziwię, że robi co może i wykorzystuje nadarzające się okazje, no ale czaję, że was
  • Odpowiedz
  • 0
@antek_akrobata tak tu trzeba mocniej wejść w temat ... Gość żeruje na innych i nie tylko widzach ale tych którzy go otaczają. I to również wzbudza wielka złość wśród wykopków
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@antek_akrobata: ja jestem świeżym na tagu, oglądam od niedawna. Gość ma 70k ale po 500+ komentarzy na wideo, gdzie januszerka #mocnyvlog prawie 300k widzow, i jak nie rzuci czegoś by ludzie pisali to ma chyba 1/5 ilości komentarzy a wyświetlenia 30-50k. W sumie wcale słabo sobie nie radzi

Co do karty czy kawy - oglądasz coś 2min i nie ma jakiejś opinie to trochę dziwne. Karta ma błędy
  • Odpowiedz
  • 2
@ch_2 mi się zawsze pozytywnie kojarzył Adam, więc ten tag jest zaskoczeniem. Mieszkałem w Azji i dlatego zawsze czułem sympatię. Chyba nie będę brnął w tag, a tylko patrzył jak restauracja się rozwija bo obawiam się ulec jakiejś zbiorowej histerii.

Adamowi polecam nie wdawać się w kłótnie na wykopie bo jak historia wielokrotnie pokazała - nie opłaca się.
  • Odpowiedz