Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Yokoetneivvis:

Ale ci o zdrowym umysle zaczeli hejtowac i usunela konto ¯_(ツ)_/¯


Ci o zdrowym umyśle mieli wywalone i najwyżej se zerknęli na cyca bo ładny.
Hejtowały przegrywy i zgraja inceli, którzy myślą, że bycie toksycznym to oznaka silnego charakteru xD
  • Odpowiedz
@MorenkaKnight ale chłopie to już nie chodzi o to, jest część ludzi, którzy po prostu czują zażenowanie, że kogoś przejęło aż tak wrzucanie swojego ciała do neta, że chciał zniszczyć tej osobie życie XD TO najbardziej śmieszy. Przegrywy to piękne community, czuje ich cierpienie, ale do k---y. Nienawiść nie jest odpowiedzią na cierpienie, którego doświadczyli.
  • Odpowiedz
@Yokoetneivvis: Kolego, nie rozumiem Twojego rozgoryczenia. Mikroblog to miejsce, które z założenia służyło chyba publikowaniu takich przemyśleń. Mnie nic w wiadomości @rabarbar_z_cukrem nie wydało się zdrożne. Wręcz przeciwnie, fajnie że wspomina "dawne czasy" i zakładam, że szukał innych do wspominków. Pozdrawiam!
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pr0rebel: wy naprawdę myślicie, że jakiś głębszy proces u mnie zaszedł gdy popełniałem ten wpis? XD ale bardzo mnie cieszy ta analiza Rabarbara xD proszę, analizujecie mój profil jeszcze xD
  • Odpowiedz
@rabarbar_z_cukrem: Kolego, nie gniewaj się, ale w zasadzie mnie nie interesuje co Tobą kierowało. Nie podobało mi się, że ktoś wyolbrzymia jakiś losowy post i źle pisze o innym Mirku. Wytłumaczyłem to sobie w najprostszy sposób i jest mi teraz głupio, bo może niepotrzebnie się odezwałem. Pozdrawiam!
  • Odpowiedz