Wpis z mikrobloga

@Fennrir: Blacklistuj mlp, otagowałem. I/lub feral. Wyjaśnij mi dlaczego to nie jest furry, chodzi o to, że to feral? Czy, że to feral z konkretnej bajki? Co by było absurdem.

Patrz: zdjęcie cona furry? Tag furry. Zdjęcie cona brony? Tag mlp.
Rysunek konia z tej bajki? Tag furry, mlp i feral. Rysunek konia z Spirit: Stallion of the Cimarron? Furry, feral. Rysunek konia z bojack horseman? Furry.

Nie wiem, wielu ludzi
@blargotron @Thunderlane @Fennrir

Przecież MLP to ukryte furry, takie Anthro MLP to furry od kucyków. Anthro Wilkowe lub Anthro Liskowe to w furry z wilkami i lisami. Jak możne tego nie widzieć []
Według mnie każdy MLP to ukryty furras i na odwrót ʕʔ
Innymi słowy jakiekolwiek Anthro na podstawie zwierzaków to furry. Troche mniej Anthro lub bardziej zwierzakowe semi-furry?
@Timer_555: Znaczy część obrazków inspirowanych mlp jest anthro furry, wiekszość feral furry, są też ludzie, ecchi mlp, a nawet jakas sztuka abstrakcyjna. Nie wiem czemu bronies i furries tak dupa piecze o tych drugich. Wszyscy jesteśmy na swój sposób oryginalni, jesteśmy jedną wielka rodziną, nie wolno się bić. ()
@blargotron: @Timer_555:
Fani furry raczej w większości nie chcą kucyków pod tagiem, a fani kucyków też z reguły mają furry na czarno zatem po jaką cholerę tagować to #furry? To że oba zbiory mają jakąś część wspólną nie znaczy że należy używać obu tych tagów.

Nie wiem czemu bronies i furries tak dupa piecze o tych drugich.

@blargotron:
Jeśli mam powiedzieć za siebie to o ile teraz chyba
@Fennrir: Taguję w/g contentu. Do tego służą tagi. Każdy może zblacklistować coś. Jak nie blacklistujesz żadnego z tych, to znaczy, że akceptujesz oglądanie technikolorowych koni jak i człekokształtnych lisów.

Wybacz, ale mam wrażenie, że zesraliście o pierdołę. Zblacklistujcie mlp i po sprawie.

Jeśli mam powiedzieć za siebie to o ile teraz chyba ten fandom trochę zdechł, tak przez ostatnie parę lat jakiekolwiek furry strony były zawalone kosmiczną ilością prac z durnymi
Taguję w/g contentu. Do tego służą tagi. Każdy może zblacklistować coś. Jak nie blacklistujesz żadnego z tych, to znaczy, że akceptujesz oglądanie technikolorowych koni jak i człekokształtnych lisów.

@blargotron:
To nie e621 żeby tagować jak leci, wystarczy samo #mlp. Po co mieszać do tego furry skoro pomijając grupkę furrasów oglądających kucyki (które jak będą chciały to sobie przy okazji zaobserwują tag MLP) to raczej nie ma zainteresowanych, a do tego