Wpis z mikrobloga

Kolejny polscy politycy przebąkują, że chcą w ten czy inny sposób ograniczyć lub utrudnić funkcjonowanie osobom które się nie zaszczepiły. A skoro ogranicza się konstytucyjne prawa rozumiem, że te osoby te są zwolnione z wszelakich płatności na rzecz państwa. Koniec płatności do ZUS, US i innych do czasu końca ograniczeń.
Nie uważam, aby konieczność zaszczepienia za które nikt nie chce wziąć odpowiedzialności była obowiązkowa do możliwości korzystania z pełni konstytucyjnych praw.

#koronawirus #polityka #zus #urzadskarbowy
  • 4
  • Odpowiedz
@Evies1980: dlatego formalnie szczepienia są nieobowiązkowe, ale cała propaganda i narracja to jedna wielka presja na szczepienia. Tak długo jak nie będzie prawnego uregulowania szczepień, to mogą sobie oni wszystkie plany segregacji w dupę wsadzić, a nawet wtedy te informacje są prywatne i nikogo nie obchodzi czy jestem zaszczepiony czy nie.
Jeden mirek już trafnie na tagu podsumował, że skończy się na tym, że chora osoba z kodem będzie mogła wejść,
SpasticInk - @Evies1980: dlatego formalnie szczepienia są nieobowiązkowe, ale cała pr...

źródło: comment_1627050480MlZKoiyLClIq2LeXo5pwXy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SpasticInk: Wkleiłem tę grafikę na FB i dostałem taki komunikat:

Twój komentarz narusza Standardy społeczności w zakresie dezinformacji mogącej stanowić fizyczne zagrożenie

Nikt inny nie może zobaczyć Twojego komentarza.

Zachęcamy do swobody ekspresji, ale nie zezwalamy na fałszywe informacje na temat COVID-19, które mogą się przyczynić do zagrożenia fizycznego.


Ehehehehehehehe!
  • Odpowiedz