Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakie macie opinie o bootcampie Kodilli? Myślę głównie nad Javą. Jak z tą gwarancją pracy? Warto dopłacić? Kwota to prawie 18k, więc waham się trochę.
#programowanie #java #kodilla #bootcamp

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60fa6965a36c0b000a9ba5a4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 26
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sam się nauczysz tego wszystkiego zamykając się w kwocie do 300zł (kursy, książki itp.), dużo toutoriali jest też za darmo, ja bym 18k nie dał ale jak tam sobie chcesz, musisz też wziąć pod uwagę, że niektóre firmy źle podobno patrzą przy rekrutacji na ludzi po bootcampach, powodzenia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: brałem udział w tym szkoleniu jakieś 3-4 lata temu (wtedy oczywiście kosztowało troche mniej ale też i materiał był okrojony w stosunku do tego co jest teraz) i ogólnie materiał jest całkiem spoko przedstawiony, naprawde dużo można się naczuyć .. ale nie za taką cenę.

Z perspektywy czasu widzę że tych samych rzeczy można się nauczyć za ułamek tej ceny z kursów:
- na Udemy (oczywiście na promocji, ale promocje
  • Odpowiedz
@coolcooly22: To w Niemczech, wiec nie wiem czy ma to znaczenie. W zasadzie tak, aplikowal zaraz po 3-miesiecznym bootcampie. Ogarniety koles no ale niestety w 3 miesiace trudno nauczyc sie programowac i zdobyc podstawowe know-how z zakresu IT. Co ciekawe innej dziewczynie po podobnym bootcampie dali szanse i potem okazalo sie, ze jest w ciazy xD
  • Odpowiedz