Wpis z mikrobloga

@JavierDaY: 500-1000zł zależnie od miesiąca. I to na LPG. Jak widze, że na Pb wydawałbym od 1000-2000zł(musi być Pb98) to daje to do myślenia i nawet nie szkoda mi jeleni od "gaz do kuchenek". . Prawie 10k PLN rocznie dzięki LPG... Silnik 3.2 VR6, 250KM, quattro
@zielonyMISZCZ: totalnie spokojnie, delikatnie to spokojnie mniej niż 13L LPG, ale zawsze mam rozgrzane auto. Paradoksalnie to na trasach często mi wychodzi podobnie bo przyciskam i bawię się w wyprzedzanie, a po mieście nie ma co wariować. Ostatnio spokojnie w trasie zrobiłem 10.2L z całego zbiornika. Generalnie jeśli auta się nie pałuje to nawet duży silnik(do pewnej granicy) spali mało, mój pali podobnie do takiego 1.8T z tej samej generacji, więcej
@JavierDaY: w lato bez urlopu około 100zł bo rowerem szybciej, w miesiącu z urlopem to koło 800 spokojnie, w zimę 300-400. Silnik 1,6 benzyna, poniżej 10l/100km w mieście nie umiem zejść żadnym autem.
@Sam_w_domu: ty sobie nie wmawiaj że jesteś jakimś super kierowcą bo palisz dieslem 6 w mieście, to jest normalne spalanie dla diesla w mieście, tak samo jak 8.5 jest normalnym spalaniem w mieście dla nie wyżyłowanego benzyniaka który nie potrzebuje 10 minut żeby wyprzedzić tira w trasie

porównujesz spalanie jakiegoś 1.9tdi z 2.0 benzyna xD