Wpis z mikrobloga

Mirasy potrzebuję rady.
Jestem świeżo po licencjacie z FiR (Finanse i Rachunkowość), ale już teraz wiem, że praca w finansach to nie jest to co mi w duszy gra. Chcę za to zostać frontend developerem i rozwijam się w tym kierunku już od jakiegoś czasu. Stąd też mój dylemat, mianowicie czy jednocześnie uczyć się samemu i iść na zaoczne studia magisterskie z #informatyka na #wsb czy może olać to i dłubać sobie samemu, nie tracą przy tym czasu i pieniędzy na zaoczne. Wśród znajomych mam zwolenników obu opcji stąd moja konsternacja.
#programowanie #programista15k #frontend #pracawit #naukaprogramowania #studia
  • 2
Stąd też mój dylemat, mianowicie czy jednocześnie uczyć się samemu i iść na zaoczne studia magisterskie z #informatyka na #wsb czy może olać to i dłubać sobie samemu, nie tracą przy tym czasu i pieniędzy na zaoczne.


@bruh09: Ja mam wśród znajomych (głównie z pracy, pracuję właśnie jako frontend) mam samych ludzi (także takich, którzy zrobili inżynierkę z infy na WSB) i wszyscy zgodnie twierdzą, że nie warto. Dociągnęli do końca
@bruh09: Pytanie jest inne. WSB nie oferuje frontendu na magisterce. Jestem Full-Stackiem i WSB może jedynie zaoferować Ci sensownie IoT i Big Data. Praca jest bardzo dobra i opłacalna, ale nie ma takiego stricte frontendu