Wpis z mikrobloga

  • 111
@DobrzeNaoliwioneLozysko ogólnie z tymi schodami to sami sobie zgotowali takie rzeczy, że większość ma ochotę zniszczyć ten pomnik, pomalować czy jak wyżej.. Gdyby go postawili i nie było takiego pilnowania, czy ochraniania go przez kilku policjantów to nikt by na ten pomnik nie zwracał uwagi, ale wiadomo muszą mówić bo to w końcu SMOLEŃSK!!!( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
oderwany od rzeczywistości to jest ten, kto te schody postawił i każe ochraniać.


@DobrzeNaoliwioneLozysko: bardzo dobrze wiedzieli co robią,
postawili schody, ludzie włażą po złości, więc rządowe media pokazują ich w złym świetle,

I tylko Jarek głaszcze kota z uśmiechem czającym się w kąciku ust. Gra na was jak na pianinie.
  • Odpowiedz
@L3gion: że jesteście dupa a nie Unia tylko zwykła tania siła robocza, montowania Europy i kolonia kondominium interesów grup o których wy wiecie tyle o tym co ja wiem o piramida h w Egipcie
  • Odpowiedz
że jesteście dupa a nie Unia tylko zwykła tania siła robocza, montowania Europy i kolonia kondominium interesów grup o których wy wiecie tyle o tym co ja wiem o piramida h w Egipcie


@Andrzejzzz: mimo to jest dużo lepiej niż było przed UE.
  • Odpowiedz
ogólnie z tymi schodami to sami sobie zgotowali takie rzeczy, że większość ma ochotę zniszczyć ten pomnik, pomalować czy jak wyżej.. Gdyby go postawili i nie było takiego pilnowania, czy ochraniania go przez kilku policjantów to nikt by na ten pomnik nie zwracał uwagi, ale wiadomo muszą mówić bo to w końcu SMOLEŃSK!!!( ͡º ͜ʖ͡º)


@radek7773: Aha bo pilnują go nie bo ktoś po nim
  • Odpowiedz