Wpis z mikrobloga

@Del Pytanie do okularników:

Przecież większość z was (nie licząc dzieci i nastolatków) ma stałą wadę (nie pogłębia się), więc czemu nie robicie sobie laserowej korekcji wzroku? Czemu to jest tak mało popularne w Polsce? Przecież to powinna być oczywistość.

Robisz zabieg + parę dni rekonwalescencji, a wy wybieracie całe życie okularach XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: No, ja nie miałem jeszcze do niedawna stałej, dopiero od paru lat mi wada stanęła w miejscu. Poza tym, cena jest trochę zaporowa, taniej kupić 6-10 par okularów. A mając 30 parę lat, to za 10 może być tak, że wada ruszy w drugą stronę (z wiekiem pojawia się dalekowzroczność; u mojej mamy przyjęło to postać cofającej się krótkowzroczności). Zrobię operacje, a za chwilę i tak będę okulary kupował, tyle,
@Del Bardzo sie cieszę, że potrafisz odczytać moje intencje, jak zarówno i sentencje bez żadnego potwierdzenia tego źródłem informacji czy tez dowodów.
Właśnie takich ekspertów jak ty potrzebuje ten świat, bo ty przeciez wiesz lepiej co ja chce, no popatrz ( ͡º ͜ʖ͡º)
A ja glupi bym jeszcze poszedl do jakiegos psychiatry, zapłacił 150 zl, a tutaj za darmo wiele rzeczy o samym sobie dowiaduje
@Decode: Wybacz, ale ciężko mi stwierdzić na temat twojego #!$%@? w tamtym temacie i skomentowaniu "xD" wątku sprzed dwóch miesięcy inaczej niż "pijany to do domu". To, co piszesz się kupy nie trzyma.