Wpis z mikrobloga

siema hejterzy dalej gracie jak wam zagra my ? wkreciliscie sie jak majty w duuupe youtuberzy dalej kłamia i robia kase na patoli idzcie sie zaszczepic na ból dupy moze wygracie zakrzecice lub samochód hahahahha #bekazhejta a co było patolo 9 stycznia 2019 ze wam sie zapomniało #przyjaciele ? #cigam5 pozamia tamy do 2023 tak ze wam kapcie pospadają w dzien serniaka 22.02.2020 #powalska prawde powiedziałą #ruskim dzieki #polska zróbcie kolejne wybory w pandemie głupoty waszej czy mi sie wydaje co ludzie lkudziska kto tu ma #depresje ? 2020 #gettadomowe a dlaczego ?
#famemma
  • 43
@kasperski113: Ale sie trzymasz pazurkami argumentu o ćpaniu,paplasz tylko o jednym jakbyś mnie znał i myślał ze mnie do dotknie pozwalając na odkrywanie siebie i nie musze znac twojego zycia czy ciebie by miec juz profil psychologiczny porażki życiowej jaka jestes ty XD
@Porobiony420: jedyne "substancje" jakie spozywam to od czasu do czasu jaranie, ty pewnie masz w sobie cala tablice mendelejewa, i dlatego pozniej wchodzisz na tag przegryw, i piszesz takie kocopoly xD zapewne juz masz nieodwracalne zmiany, co zreszta widac, musze leciec, trzymaj sie tam, i mniej cpaj, bo ci sie w glowie juz #!$%@?