Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy ktoś po dłuższym stosowaniu beta ketonów zauważył u siebie wystąpienie nocnego broksizmu, czyli mimowolnego zgrzytania na zębach i zaciskania szczęki? U mnie w ciągu 2 lat wystąpiło to z taką siłą, że mocno zęby zjechałem ale najgorzej, że dziąsła nie wytrzymały obciążenia i zaczęły się obniżać i nie mówię tu o efektach w czasie stosowania tylko nawet po miesiącu przerwy, więc nie wiem czy nie pernamentnych, musiałbym odstawić na dłużej, żeby zobaczyć.

Skłonności do bruksizmu są uzależnione genetycznie + kilka innych czynników , ale jak wiadomo tego typu używki wzmagają zaciskanie szczęki i pewnie obie rzeczy u mnie brały udział, ale ciekawi mnie czy ktoś dostrzegł po beta ketonach coś podobnego. #narkotykizawszespoko

Stomatolodzy, nie dziękujcie ;) ponoć w ostatnich czasach notujecie nasilenie bruksizmu i obwiniacie o to wzrost poziomu stresu. Otóż chyba nie do końca to chodzi. #stomatologia #protetyka #dentysta #medycyna
Ps. odpowie mi ktoś czy dziąsła są w jakiś sposób połączone jakimiś kanałami z nosem? Czy z nosa mogą substancje przenikać do dziąsła górnego?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f80ee01ac965000b0158f2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 2