Wpis z mikrobloga

No właśnie tak się zastanawiam nad tym Cyprem. Jest tam coś fajnego? Mi się średnio atrakcyjne wydawało. O ile plaże ok, o tyle żadnej ciekawej architektury, niczego poza morzem.
Aczkolwiek nie znam się, może kiepski research zrobiłem.
Jak masz więcej fotek to dawej Pan ;)
@w00nski: tak, jest sporo architektury, w centrum miasta rozne katakumby, ruiny starych greckich mist, jest co pozwiedzac, natomiast jest w cholere goraco i zwiedzanie albo wczesnie rano lub wieczorami od 17.00
@RaPtiLE: na wlasna reke, kupilismy loty, zarezerwowalismy pobyt na 4 nocki w Pafos, teraz jestesmy w Protaras czyli drugi koniec wysoy, pojechalismy wzdloz wybrzeza wiec spoko :) Polecam zrobic tak jak ja, kup loty, wynajmij przez booking, busem dojedziesz z lotniska do centrum na luzie, a potem robisz co dusza zapragnie. Bardzo polecam Protaras najpiekniejsze plaże na Cyprze.
@lewyx: Dobra sugestia z własną organizacją, planowałem wyjazd na 9-10 dni i wynajęcie samochodu w celu poruszania się po wyspie. Polecisz jakieś konkretne hotele z bookingu?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lewyx: Dzisiaj wpadam do Cape Greco, krzyknę "usuń konto", także jak będziesz w pobliżu i usłyszysz to usuwasz ( ͡º ͜ʖ͡º)