Wpis z mikrobloga

@Galkovsky @szyryfyry1 @Rabusek @Chuseok @Gon70 @unikalny3 @oakduck @Dutch @DunningKruger i inni.. Może wam się wydawać, że wasza walka nie ma sensu, poczytajcie komentarze pod filmami Atora, Dzikiego Trenera na YT i innych, gdzie poruszane są tematy obostrzeń i segregacji. Idziemy dobrą drogą niosąc prawdę i światło, choć to trudne zadanie. W tym samym czasie politycy knują jak nam dokręcić śrubę i jak najwięcej na tym zyskać.
#koronawirus #dworczykgate
  • 16
W tym samym czasie politycy knują jak nam dokręcić śrubę i jak najwięcej na tym zyskać.


@jacek-puczkarski: Gdy polityk (a w szczególności jakiś je*bany łapówkarz farmkorpów ) zaczyna wykazywać troskę o cokolwiek związanego z moją własnością, pracą czy zdrowiem to zapala mi się wielka pie*rdolona czerwona migająca żarówa i zaczyna wyć taka syrena...
@jacek-puczkarski: widziałem ostatnio na twitterze jakiś raport że bodajże 50 kont odpowiada za 90% najbardziej popularnych szurskich (hehehe) tresci w jakiejś tam sprawie (akurat nie koronawirus). więc pamiętajcie, aby skutecznie tworzyć narrację nie potrzeba tysięcy ludzi tylko dwóch tuzinów zaangażowanych aktywistów.
@jacek-puczkarski: W polsce mamy około 5,5k kardiologów, kardiologów dziecięcych i kardiochirurgów (2 ostatnie to około 500 z 5500), a szczepionkę może podać farmaceuta czy pielęgniarka po krótkim szkoleniu. Kurde, można myśleć co się chce na temat szczepień, na temat obostrzeń, ale robienie takich fikołków po prostu nie przystoi.
@jacek-puczkarski: No i to jest ewidentna patola. Tu się na pewno zgodzimy. Ale bez gruntownej zmiany w szkolnictwie wyższym na kierunkach medycznych + zmiany w zdobywaniu specjalizacji to 2mld na nfz zadziałają tylko krótkofalowo.
@jacek-puczkarski:

Idziemy dobrą drogą niosąc prawdę i światło, choć to trudne zadanie.

Dzięki kochany! W chwilach zwątpienia (co ja robię ze swoim życiem?) miło przeczytać słowa takie jak Twoje (albo kiedyś od kol. @lubiczklan ). Dodaje to tzw. pałera i motywacji. Zwłaszcza gdy produkujesz się przysłowiowy psi #!$%@? (pomijając przelewy z Kremla), bo zwyczajnie wierzysz w wartości, za którymi stoisz.

Notabene, by się przekonać że świat jest jednak bardziej kolorowy