Wpis z mikrobloga

Do tych, którzy posługują się sformułowaniem "funkcjonariusz TVP": art 7 prawa prasowego: "dziennikarzem jest osoba zajmująca się redagowaniem, tworzeniem lub przygotowywaniem materiałów prasowych".
A nie osoba, którą za dziennikarza uzna Donald Tusk, bo zaśpiewa mu sto lat.

Donald Tusk był wczoraj gościem Tomasza Lisa. Chociaż nie musiał odpowiadać na żadne trudne pytanie to program i tak przejdzie do historii. Po raz pierwszy w telewizji publicznej premierowi odśpiewano gromkie „Sto lat!~” i to... stojąc na baczność! Zabrakło jedynie podrzucania Tuska.

#polska #tusk #bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy #dziennikarstwo #tvpis #polityka
  • 6
no tak, bo jak Kaczorowi śpiewają w TVPiS to jest wszystko w porządku.


@Sangreal: Podejrzewam, że autorowi nie chodzi o to, że TVP jest ok, tylko, że to taki sam ściek.
To jakby stać przy dwóch rurach, z których z obu wypływa gówno. Jedna rura z jednego osiedla, druga z drugiego osiedla. I pod tymi rurami stałby tłum gapiów i niemalże biliby się ze sobą, które gówno mniej #!$%@?.

A przy
@Magik88: nie możesz. "azapeło" nie było takich akcji jak za rządów PiSu. Głosowałem za Dudą w pierwszej kadencji i hejtowałem rządy Tuska (między inny przez to co czytałem na wykopie). Teraz nie mogę sobie tego wybaczyć. PiS to czyste zło i porównywanie tego do rządów PO jest niepoważne. To samo tyczy się porównań TVPiS i TVNu.