Wpis z mikrobloga

@MarianPazdzioch69: Najgorzej. Gdziekolwiek teraz się nie wejdzie, nawet mówiąc o tym tagu, to widać, że pewna centrala uruchomiła lateksową armie, zaczęły robić straszny śmietnik w okołouniwersowym otoczeniu. Tragicznie się na to wszystko patrzy.

Kolejna kwestia to ja nie wiem, czemu ludzie pokroju centrali nie próbują zdawać sobie sprawy, że wszelkie commentary albo kanały przeróbkowe wręcz przynoszą wymierną korzyść w postaci większego ruchu na "macierzystych" kanałach, tym samym większe zyski. No
  • Odpowiedz
No i w sumie jeszcze jedno - niedawno o tym wspominałem w komentarzu do innego wpisu - ale tak czy owak bardziej ci bardziej ogarnięci znajdą mnóstwo sposobów na poradzenie sobie z "lateksową" pętlą. Z pewnością przeróbkowicze albo shoterzy będą mieli problem - bo ciężko serię wycinków podać jako użytek z prawa cytatu - ale równie dobrze można zrobić commentary, które odnosi się do danych fragmentów i bielszczak nic nie będzie mógł
  • Odpowiedz
@MarianPazdzioch69 Centaur zniszczył uniwersum. Nawet oglądać się już tego nie chce. Filmu to jakieś dno. Jedyną alternatywą były kanały podobne do Beatki Bożej. Ale rudy nawet to niszczy. Przykro że uniwersum kończy w łapach tego łachmyty. Oby karma kiedyś do niego wróciła. Pozostaje się cieszyć z tego że na wykopie codziennie przypominamy mu kim jest
  • Odpowiedz