Wpis z mikrobloga

@lizergamid: Dziala to? Dawno temu nawet chcialam zainstalowac, ale telefon nie dawal rady;P

Z wielokrotnoscia 1,5h probowalam, ale efekt marny, bo nie potrafie przewidziec, kiedy zasne. Probowalam zasypiac o tej samej godzinie, ale tez bez skutku.

Teraz ratuje mnie tylko ustawianie budzikow w odstepie 10 minut, I tak przez 1,5h. Kazdy budzik ma automatyczna drzemke co 3 minuty. Do tego drugi telefon, ustawiony tak samo I jako dopelnienie radiobudzik, ktory nie
@karaluchh: Podobno działa. Ja się w miarę dobrze ostatnio budzę, więc osobiście nie miałem okazji przetestować.

A w dzień jesteś zmęczona? Może jakiś magnez, zdrowsze odżywianie by pomogło? Pamiętam że kiedyś miałem właśnie problemy ze wstawaniem, a już od dawna nie mam i też od dawna jem znacznie zdrowiej niż wcześniej.
Chyba to nie ma znaczenia, bo problem z uslyszeniem budzikow mam odkad pamietam. Jak juz wstane, to nie czuje sie zle, nie czuje zmeczenia. Magnez mam, witaminy tez. Tryb odzywiania raczej niezmiennie od kilku lat, ale tylko tak moge jakos w miare funkcjonowac;P

Sprobuje tej apki moze;) Bo to jednak naprawde uciazliwe jest, nieraz mialam problemy przez to, ze zasypiam I sie spozniam.