Wpis z mikrobloga

Dochodzimy do granicy absurdu. Zaszczepieni boja sie niezaszczepionych, uk, gdzie 90% doroslych sie zaszczepilo zapowiada covid pass, izrael, ktory stawiany byl za wzor wrzuca obostrzenia. We francji strajki. Ludzi sie straszy ze nie beda mogli pracowac. Czaicie ten absurd. NIE BEDA MOGLI PRACOWAC. Normalnie to w drugi dzien takich bzdur ludzie by pogonili ta holote. Ale lata sterowanego konsumpcjonizmu i wymuszania tolerancji zrobilo swoje. No i tvn ktory zamiast grillowac PIS woli p-------c za dolary o szczepionkach w prime time xddddddsdd
#koronawirus
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiem_wszystko: Nie świadomi będą to wypierać, gdyż nie ma nic gorszego niż przyznanie racji że zostało się oszukanym, to ich po prostu ośmieszy a nikt nie lubi być ośmieszany, tym bardziej jeżeli sami to sobie robimy, nawet twarde dowody które nie raz ukazuje im, nie potrafią ich przekonać, a kluczowe informacje są pomijane czyli wypierane, nawet na nie nie zwracają uwagi, te lata kreowania nas dały bardzo duże efekty, wyjście
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: a to dopiero początek, mamy lipiec największe luzy, wirus w odwrocie. Ale będzie zabawa w zimie, jestem ciekaw co z mojej listy z żółtych napisów zostanie zrealizowanych, a co poczeka do 2025 roku
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: siema, przyszedłem się o dziwo zgodzić xD uważam, że kto się chciał zaszczepić ten to zrobił, kto nie to nie. Śmiertelność wśród zaszczepionych jest praktycznie żadna. Powinni wszystko otworzyć i zwolnić obostrzenia. Tak jak w UK. Życie zweryfikuje kto miał rację. Mówię to ja, peoszczepionkowiec i "covidianin". Ofc jeśli znowu zapełnią się szpitale to chciałbym powrotu obostrzeń, a raczej chciałbym powrotu zachowań odpowiedzialnych na własną rękę.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: problem jest, że czas na szczepienia im się kończy. Wg mnie jak nie zrobią tego do końca wakacji to już game over. Na jesieni znowu będzie sezon i okaże się że statystyki są podobne, a szczepienia nie mają znaczenia i sensu.
Problem w tym, że przecież w tym cyrku nie o zdrowie i życie ludzkie chodzi, ale o przesuwanie okna overtona, tresurę społeczną i znakowanie bydła kodami, kontrolowany kryzys
  • Odpowiedz
Na jesieni znowu będzie sezon i okaże się że statystyki są podobne, a szczepienia nie mają znaczenia i sensu.


@SpasticInk: przecież już widać efekty szczepień w UK. Szury bury, ale może warto wziąć głęboki oddech i przestać być debilem w zaparte. Każdy się czasem ma prawo pomylić, ale trwać w błędzie to już głupota.
  • Odpowiedz