Wpis z mikrobloga

@kylasek: większość gildii rajduje 6-9h/tydzień oni przez tydzień rajdują po 15h dziennie co daje w 7 dni 105h - co daje 35 rajdów po 3h, 105h to 11 tygodni progressu dla gildii która rajduje 3x3, w 11 tygodniu sporo gildii ma już CE to jest pewno world rank 300-400. Patrząc że w rwf grają gracze topowi, mnie wcale nie dziwi że wbija się CE w tydzień/dwa bo gdyby topowi wbijali w
@nairoht: Daje tylko moją opinie, że poszło dosyć szybko - w trakcie jednego resetu. Porównuję z innymi raidami, gdzie niektóre czyszczenia Mythica trwały blisko dwa tygodnie. Zresztą chyba nawet CN trwała około 2 tygodni. Rzeczywiście trochę przegiałem pałe z tym, że załosne, ale no po prostu szybko.
@kylasek: Szybko bo Echo były perfekcyjnie przygotowane, tak czystego killa na RWF nie widziałem jeszcze - po pamiętnym pullu na 49,6% gdzie okazało się że to za mało w 2h zoptymalizowali raid cd tak że bez bl'a poprawili się o 4%, ten tier w ich wykonaniu to była perfekcja zaczynając od Painsmitha przez KT na Sylwii kończąc. CN trwało dłużej bo zawsze pierwszy rajd jest trudniejszy bo jest większy przeskok ilvl