Wpis z mikrobloga

Mam problem z nową #m365pro2
Pierwsze uruchomienie i aktywacja przez apkę przeszło poprawnie. Połączyłem się z aplikacją [m365 tools](https://play.google.com/store/apps/details?id=app.peretti.m365tools≷=PL) i odczytało mi wiele parametrów, których w apk producenta nie pokazuje. Po paru dniach próbowałem ponownie polaczyć się z hulajnoga i niestety bez powodzenia. W aplikacji producenta jej nie pokazało. Po uruchomieniu apk m365 tools wyszukuje ją, niby połączyło, ale nie wyswietla parametrów hulajki. Próbowałem ponownie sparować hulajnogę na innym telefonie za pomoca oryginalnej aplikacji. Po wyszukaniu jej prosi o nacisniecie przycisku power na hulajnodze i łaczy.. łączy... bez powodzenia.
Jestem na etapie, ze zadną aplikacją nie mogę się połaczyć by odczytac jakies parametry hulajnogi.
Można ją jakoś zresetowac?
#m365 #hulajnogaelektryczna #xiaomi
  • 4
Można ją jakoś zresetowac?


@widmo82: przytrzymać przycisk power, hamulec i przepustnica max w dół na 5 sekund, wyświetli się na czerwono jakiś numerek, nie pamiętam jaki i wtedy możesz puścić i będzie zresetowana.
@widmo82: poleciał reset, moge połaczyć się z hulajką za pomoca alternatywnych aplikacji. próbowałem połaczyć się za pomoca dedykowanej aplikacji, ale za kazdym razem musze najpierw wyrzucać poprzednie parowanie (na tym samym koncie). Nie mam tego problemu z alternatywną apk.
Pytanko: czy to blokowanie i sygnalizowanie o przemieszczaniu się hulajki może komunikować pomimo utracenia polaczenia bluetooth?