Wpis z mikrobloga

Elegancki zegarek na skórzanym pasku, jakiś "z duszą" do 15k, a może nawet 20, bo wiadomo, że stargować z 20 do 15 to nie jest większy problem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakie są wasze typy? Szukam czegoś od dwóch miesięcy i na nic nie mogę się zdecydować... Jedyne co, to wpadł mi w oko Breitling Aviator 8 ze zdjęcia poniżej, ale sam nie wiem...

#breitling #rolex #omega #zegarki #zegarkiboners #kontrolanadgarstkow #pytanie #pytaniedoeksperta
kacper3355 - Elegancki zegarek na skórzanym pasku, jakiś "z duszą" do 15k, a może naw...

źródło: comment_16267760729ULHu4XjXw326RbbFcHhYM.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@kacper3355: 15k to jeden z najgorszych pułapów - sporo za dużo jeśli chodzi o marki popularne i za mało na marki luksusowe. Przy 20k (ale już po stargowaniu) można dostać któryś z modeli Grand Seiko albo Omegę Seamaster Aqua Terra 38mm. Ewentualnie w okolicach 15k można kupić Tudora Black Bay 58, który mimo, że jest diverem, to według mnie jest o wiele bardziej elegancki od zaprezentowanego przez Ciebie Breitlinga.
  • Odpowiedz
@kacper3355: No też mi się nie podoba, dlatego nie polecałem ;). Dlatego osobiście radziłbym doskładać, kupić Tudora albo zejść do pułapu 6-10k i nabyć jakiś fajny model Longinesa albo Balla.

Jest jeszcze TAG Heuer Carrera, niektórym wersjom nie brakuje nutki elegancji.

https://www.zegarki.zgora.pl/zegarek/17613_Tag_Heuer_Carrera_Automatic_Calibre_5_WAR211BFC6181?utm_source=GADS&gclid=Cj0KCQjw6NmHBhD2ARIsAI3hrM3wzA60pCjJVJrGZkNYC-FiRydjOnvm1UL_6ib1SsAd5f8wPyOaLBEaAtB3EALw_wcB
  • Odpowiedz
@wjtk123: podoba mi się model Tudora za ok. 7k, ale znowu na niego musiałbym czekać pół roku, a to podoba mi się znacznie mniej :/ Longines i Ball to nie moje klimaty, nie przemawiają za mną te marki. Chciałbym zegarek firmy, która ma jakąś fajną historię - tak jak np. Omega, Breitling czy nawet Tudor.
  • Odpowiedz
@kacper3355: Jeżeli szukałbym w zegarku ,,duszy", to nie brałbym Breitlinga Aviatora który nie jest chronografem, bo czułbym, że noszę na nadgarstku kastrata. Ale to tylko moje zdanie, jak Ci się podoba to bierz. W środku niby tylko zmodyfikowana ETA, ale przynajmniej serwis będzie tani.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kacper3355: mam podobne rozważania i podobne przemyślenia. Z tym że ją chcę na bransolecie. Tudor Black Bay 58 dla mnie minimalnie rozmiar za mały. Ja bym wziął pod uwagę Tudor BB41 no i ostatnio bardzo napaliłem się na Breitlinga Navitimer Automatic 41.
  • Odpowiedz
@badtorro: Breitlingi ogólnie są dość cienkie - przymierzałem już kilka i wszystkie leżały na moim nadgarstku zajebiście, w przeciwieństwie np. do Omegi Railmaster, która jest wielkim i niewygodnym klocem.
  • Odpowiedz
@kacper3355: no nie, nie zgodzę się. Ten jeden pojedynczy jest cienki (10mm). Wszystkie pozostałe breitlingi są już całkiem standardowe, a ich grubość oscyluje w zakresie 13-15mm (nie patrzę na te 43mm i większe). Ten breitling prawie nie ma konkurencji w tej cenie.
  • Odpowiedz