Wpis z mikrobloga

@Andrzejzzz: próbowałem kiedys samej gałki bo sie nabrałem na popularną paste, i było to #!$%@? gówno. 4h tak mi sie kręciło w głowie że nie byłem w stanie nawet siedzieć, i tylko leżałem.
Ale mi chodzi teraz o spalenie, ale zamiast dopełniać tytoniem, to dopełnić miętą, bo podobno smak podobny i tak nie drapie
@RedveKoronny: ja polecam dodawać CBD, jeśli chcesz rzucić tytoń, CBD kosztuje z 5/10 zł za G , opcjonalnie ta opcja z miętą jest spoko - ale musisz robić sam bo ta kupna jest do dupy :) kolega posadził sobie i ususzył, podzielił się ze mną - fajna odmiana, ale mi nie podeszła na dłuższą metę, ten smak mnie odrzucał.
@RedveKoronny: spróbuj wymuskać na Dynavap - najlepiej jakby udało Ci się dorwać jakąś używkę - mój kolega zapłacił 120 zł za 2019m , mega udany model. Ogólnie w tej kasie - jest on najlepszy - nic go nie przebije pod kątem oszczędności i wydajności. Efekt z waporyzacji 0,12 masz jakbyś #!$%@?ł dobrego lolo :)
@RedveKoronny: nie rozumiem pytania - ale jeśli chodzi o zuużycie materiału - jest ono mniejsze , bomba pełniejsza - dłuższa - ja jak pale lolka to z godzinę mnie trzyma - to potrafi z 2 / 3 siedzieć na łbie, czuć pełen efekt tego co spożywasz a nie okrojone , jak w przypadku palenia. Szukasz oszczędności - rzuć palenie , idź w vapo.