Wpis z mikrobloga

- Wie pan co, pana paczka jest już u nas, ale nie mogę jej panu wydać, bo listonosz sobie już ją wpisał na listę do poniedziałkowej odprawy.

- No ale przecież to jest bez sensu.

- No proszę pana, listonosz ułożył już odprawy na poniedziałek no i niestety tego nie można zmodyfikować. Jeżeli pan chce może pan przyjść w poniedziałek rano i odebrać paczkę od listonosza zanim jeszcze wyjedzie albo czekać aż panu ją dostarczy około południa.

No #!$%@? XD Gdyby nie to że pani była bardzo miła to bym chyba zapluł jej ze śmiechu szybkę.

#pocztapolska #cotapocztatojanawetnie #lolcontent #coztapolska
  • 20
@Felonious_Gru: Powiedziałem jej, że przecież ta lista to tylko kawałek papieru i można przecież wykreślić paczkę i napisać że przyszedłem sam, niestety pani powiedziała, że tak im nie wolno robić i to nie jest ich wymysł tylko taki mają regulamin :D

@Aerials: Też tak sądzę :D
@Felonious_Gru: Nie chciałem tej pani już katować bo była naprawdę bardzo miła (aż zaskakująco) i nie chciałbym żeby miała jakieś nieprzyjemności za złamanie ich chorego regulaminu. Tym bardziej, że widać było że ona też była zażenowana całą sytuacją i tym jak to działa. Trudno, poczekam na telefon do poniedziałku :P
@mojwa: Ja wychodzę z założenia, że lepiej poczekać dwa dni, niż narobić problemów i stresu bogu ducha winnej pani z okienka. To nie jest jej wina, że obowiązuje taki a nie inny system. Każdy orze jak może, przecież nie rzuci pracy, która być może utrzymuje ją i jej dzieci tylko dlatego, że nie wolno jej wydać mi paczki :P
@Groteskowy: źle zrobiłeś, trzeba było jej powiedzieć ze chcesz kartkę i długopis żeby napisać skargę.. po tym jak odmówiła Ci wydania paczki.. już kiedyś przerabiałem taka samą sytuacje.. bo byłem właśnie nadać paczkę i tak z ciekawości spytałem czy coś jest dla mnie , pani na to że tak ale nie może mi wydać bo jest wpisana do listy na następny dzień.. to długo nie myśląc poprosiłem o kartkę.. zaraz znalazła
@Groteskowy: generalnie wystarczy czasem byc ludzkim i wyjsc do klienta niz sztywno trzymac sie regulaminu. Kiedys przyjechalam na poczte w dzien wystawienia awizo kiedy teoretycznie nie mozna odebrac, facet dal mi moja przesylke tylko zostawil sobie naklejke z adresem zeby nastepnego dnia wpisac odbior.
@Groteskowy: Ale tu nie chodzi o robienie kłopotów tylko o podejście do klienta.. sorry to oni są dla Ciebie / Mnie.. a nie ty dla nich, skończył się ich monopol na dostarczanie przesyłek i listów. Teraz to jest firma jak każda inna, ja mając firme potraktowałbym tak klienta to wiem że już więcej do mnie nie wróci i nie wyda u mnie złamanego grosza.. tylko pójdzie do konkurencji