Wpis z mikrobloga

Ale to katolicy ustawiają się naprzeciw homoseksualizmu.


@szejas: co za #!$%@? xD Katolicka wiara prowadzi do Boga związki heteroseksualne - nie walczy z homoseksualizmem, po prostu go nie uznaje tak jak Świadkowie Jehowy nie uznają świętości Maryji i nie akceptują modlitw do niej. Nie oznacza to jednak, że z tym walczą, zwyczajnie mają to w piździe bo "u nich" to nie obowiązuje xD

Katolicy mają nawet specjalną książkę z instrukcjami co należy z homoseksualistami robić


@szejas: byłem wychowywany w katolickiej rodzinie i nigdy o czymś takim nie słyszałem więc zwyczajnie #!$%@? kocopoły ¯\_(ツ)_/¯

homoseksualizm jest wbrew naturze


@ShineLow: No właśnie zastanów się nad tym czy nie jest, pomijając kwestie wyznaniowe - wyłącznie ewolucja, przedłużanie gatunków itp.
takim nie słyszałem więc zwyczajnie #!$%@? kocopoły


@pijanypowietrzem: To była Twoja książka, więc chyba powinieneś ją znać. Ja nie znam więc tylko wklejam przypadkowy cytat.
"Nie będziesz obcował z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą. To jest obrzydliwość oraz Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli."