Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie #!$%@? jak chińskie smartfony muszą koniecznie podpisać każde zdjęcie, coś prawie jak pies znaczący terytorium xD żeby każdy wiedział jakie zajebiste zdjęcia robi Huhawej P100 48 MPX triple Lens AI camera Hannah Barbera(r) 2137x optical zoom xD a iPhone? iPhone nie musi podpisywać swoich zdjęć, bo każdy robi piękne zdjęcia i z daleka widać jakim aparatem było robione. Ładne, nasycone kolory, wysoka rozdzielczość, idealna symbioza sprzętu z oprogramowaniem. Tylko Androidowi producenci jakoś wciąż nie mogą osiągnąć tego poziomu i stosują takie patetyczne zagrywki xD
#android #fotografia #takaprawda #smartfon #apple
  • 90
  • Odpowiedz
@staryalkus iPhone filmy robi niezłe, zdjęcie już niekoniecznie. Zwłaszcza przy słabych warunkach oświetleniowych. Czy ci się to podoba, czy też nie, xiaomi zaraz będzie liderem na światowego rynku sprzedaży telefonów. Wystarczy spojrzeć na tempo wzrostu ;)
  • Odpowiedz
@staryalkus: Da się to wyłączyć, albo zmienić nazwę napisu z zdjęcia, ale co tam, to tak trudne jest poświęcić 5 sekund.
Wydawaj dalej znacznie więcej pieniędzy na smartfony tylko przez logo i miej pewność że 90% sprzętów jest niekompatybilnych z tymi od Apple.

@cutecatboy: Xiaomi też robi flagowce, np. Mi Mix Alpha, Mi11.
  • Odpowiedz
@staryalkus: #niepopularnaopinia bo na wykopie wszyscy maja xiaomi i dla nich podkręcone kolory, oszukana czerń i automatyczne upiększenie to oznaki dobrego zdjęcia ¯_(ツ)_/¯ filtrów nie trzeba nakładać, bo od razu są nałożone w dodatku tańszy telefon no ogólnie żyć nie umierać
  • Odpowiedz
@cutecatboy: co dają wspomniane "topowe parametry"? Tak konkretnie poza marketingowym bełkotem?
Najdroższym telefonem jaki kiedykolwiek kupiłem jest obecnie używany POCO X3 NFC, czyli 6 GB RAM, 128 GB storage, 8 core CPU i dość dobry aparat. Gdy go kupowałem mniej więcej rok temu zapłaciłem za niego 1200 zł, czyli mniej więcej 1/3 tego co musiałbym dać za parametrycznie podobnego Samsunga.
W efekcie otrzymałem dobre urządzenie, które działa i spełnia moje oczekiwania
  • Odpowiedz