Wpis z mikrobloga

No i jak wykopki teraz odbierają nadredaktora Sokoła który mówi o tym ze obaj zawinili, choc troche wiecej Lewis i ze kara jest adekwatna? Jak to jest możliwe ze nic nie wspomina o złej linii wyścigowej Lewisa (xD), divebombingu ani o próbie morderstwa (xD) tylko mówi ze zachowali sie jak prawdziwi kierowcy wyścigowi i dobrze ze nie odpuścili?

Który autorytet tego tagu (poza Hornerem xD) wypowiada sie w takim tonie, ze kara powinna byc surowsza i ze to Lewis całkowicie zawinił? Bo jak na razie to kierowcy F1 oraz dziennikarze mówią zgodnie ze albo to racing incident albo ze wina przechyla sie na stronę Lewisa ale kara była adekwatna. Gdzies musi być błąd i moze świat jeszcze nie wie że prawda została napisana na wykopie ¯_(ツ)_/¯

#f1
  • 15
@andrzejszpilka: Tak właściwie to nie tylko wykopki, są orły które wypisują pod opiniami o torbach Mercedesa bzdety na temat decyzji sędziów (xD). Podejrzewam ze wynika to z ogromnej antypatii do Hamiltona i równie silnej sympatii do Maxa. Dodatkowo lokalizacja, podejście że sędziowie zawsze faworyzują śniady kolor skór, walka o tytuł i tak dalej to wszystko sprawiło ze uczucia chyba zagórowały nad rozumem. Większość w niedzielę twierdziła inaczej od chyba wszystkich kierowców
@andrzejszpilka: Wykopki, jak wszystkie czlekoszksztaltne, dostają #!$%@?, kiedy przejedzie sie metalowym pretem po kratach wiezienia umyslu, w ktorym przebywają. Z tymi samymi argumentami przetlumaczonymi na spokojnie 2 dni pozniej juz sie pokornie zgadzają. Ja zostalem wielokrotnie nazwany tu trollem za to samo, co powiedzial Sokół, Charles Leclerc, Budnik, Szafa i nawet Cugowski tylko dlatego, że powiedziałem to od razu. Tak to się żyje w naszym wykopkowie, ale po jakimś czasie można
@andrzejszpilka:

Nie mam najmniejszych wątpliwości, że sędziowie słusznie ocenili sytuację z pierwszego okrążenia. – Do tanga trzeba dwojga – mówił po wyścigu Toto Wolff i oczywiście miał rację, ale to Hamilton ponosi przeważającą winę za ten incydent. Sam twierdzi, że zakręt był już jego i Max pojechał agresywnie, nie zostawiając mu miejsca. Nieprawda: miejsce było, Lewisa wyniosło w stronę środka zakrętu. Przy ataku w tak szybkim miejscu, obierając inny tor jazdy
@andrzejszpilka

No i jak wykopki teraz odbierają nadredaktora Sokoła który mówi o tym ze obaj zawinili, choc troche wiecej Lewis i ze kara jest adekwatna? Jak to jest możliwe ze nic nie wspomina o złej linii wyścigowej Lewisa (xD)

Chyba ktoś czytać nie potrafi bo napisał zupełnie co innego.
Jak to jest możliwe ze nic nie wspomina o złej linii wyścigowej Lewisa (xD)


@andrzejszpilka: O to mam problem, napisał tam o tym że wyniosło go co jest jednoznaczne ze złą linią. Tak samo pośrednio jest to dive bombing tylko nie taki oczywisty jak w wykonaniu Grosjeana.
@andrzejszpilka:

Który autorytet tego tagu (poza Hornerem xD) wypowiada sie w takim tonie

Nie wiem, sędziowie? Jak #!$%@? stoi w dokumencie, że linia Hamiltona nie trafiała w apex, że Hamilton miał miejsce a i tak doprowadził do kolizji. Verstappen dyktował warunki jazdy, on prowadził, on wybierał linię, nie zamknął drzwi Hamiltonowi tylko zostawił mu sporo miejsca, w ostatniej fazie próbował uniknąć kontaktu ale było za późno. Jego "przewinienie" to prowadzenie i
@Tasde: Na pytanie, kto wypowiada sie ze kara powinna być surowsza, Ty odpowiadasz ze sędziowie xD nawet nie chce mi sie odpisywać na resztę wysrywu i porównywanie Raikkonenia gdzie było 100% jego winy czy kolizji podczas kwali gdzie wymiar kary jest inny niz podczas wyścigu
@andrzejszpilka: Odnosiłem się do tego kto zawinił a nie kto mówi o karach, łatwo byłoby się domyślić wnioskując z kontekstu wypowiedzi.
Raikkonen nie zawinił w 100%, przecież Vettel mógł go nie wyprzedzać. Brzmi głupio nie? Bo tak samo brzmią ludzie, którzy mówią o winie Maxa i doszukują się co powinien zrobić. Nic nie powinien, prowadził, dyktował linię, zostawił miejsce a gadanie że nie powinien się bronić, powinien jeszcze więcej miejsca zostawić