Wpis z mikrobloga

Pograłem z 10h w #gothic Legend of Ahssûn i to chyba pierwszy mod, który faktycznie przypadł mi do gustu.

To samodzielny mod (kompletnie nowa historia) do #gothic2 Noc Kruka. Gra się jak w normalną grę. Bez absurdalnego poziomu trudności znanego ze stereotypowych ruskich modów.

Zdarzył się na razie jeden popsuty quest poboczny, ale generalnie jest fajny klimat.
Największa wada, to masa nudnych pobocznych fetch questów, ale na szczęście można wybrać poziom trudności "easy", na którym można sobie darować minmaksowanie expa i spokojnie można olewać nudniejsze questy.

#gry
JavaDevMatt - Pograłem z 10h w #gothic Legend of Ahssûn i to chyba pierwszy mod, któr...

źródło: comment_1626693290lvSm1JdEBGYz3IdZw7WzId.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Legend of Ahssûn


@JavaDevMatt: widzę że ma niemiecki dubbing, ale czy da się go wyłączyć? Z tego co jest na Bractwie spolszczenia wynika ze tak,ale dopytam, bo powiem szczerze zaciekawił mnie, zwłaszcza po kontakcie z radziecką myślą modderską
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt: O w dupę, czemu dopiero teraz dowiaduję się o istnieniu takiego moda? Już wiem co będzie grane jak skończe noc kruka łucznikiem, a miałem po raz kolejny próbować podejścia do returninga.
  • Odpowiedz
@JavaDevMatt: Na Bractwie Spolszczenia widzę tylko niemiecką i angielską wersję. Ta angielska to jest normalnie tłumaczona przez twórców, czy przepuszczona przez tłumacza? Albo czy jest polska wersją której po prostu nie widzę? ()
  • Odpowiedz