Wpis z mikrobloga

@Crow7422: fucken, to jakoś dziwnie to jest napisane na stronie skyscanner.

A lataliście ostatnio? Faktycznie jest bezproblemowo? Chciałem wyjechać w Polsce w góry ale licząc koszt paliwa itd. to za dwie osoby na 4 dni to nas wyjdzie z 1800 minimum.
@Phoryn: mam podobny problem - chcę pojechać z bratem, który zaszczepił się dopiero pierwszą dawką. W takim wypadku pozostają testy na lotnisku w Norwegii, dodatkowo taką podróż trzeba rejestrować. My raczej poczekamy aż dostanie certyfikat po drugiej dawce, bo ryzyko odbycia kwarantanny przez 10 dni trochę martwi.
Najbardziej potrzebne informacje znajdziesz na helsenorge.
@Dqmin: Jasne, dzięki!

No chyba i tak sobie odpuścimy ten kierunek tym bardziej, że teraz są takie kraje jak Hiszpania, która w ogólnei nie wymaga testu dla polaków. dopiero po powrocie trzeba robić test w polszy...
@Phoryn Norwegia testu nie wymaga przed przekroczeniem granicy jeśli podróż uznana jest jako bezpieczną (przebiegająca przez kraje zielone lub najlepiej bezpośredni lot z Polski + ostatnie 10dni spędziło się w kraju zielonym), testy są robione na granicy i trzeba jedynie czekać na wynik żeby jechać dalej. Turyści z Polski mogą wjeżdżać od 21 czerwca do Norwegii. Inną sprawą jest to że osób niezaszczepionych wjeżdża obecnie bardzo dużo i są ogromne kolejki na