Wpis z mikrobloga

Mój kebabowy radar wykrył nowy kebab. Na grunwaldzkiej, chyba ten sam lokal, w którym dashi kebab pojawił się na krótko. Lokal póki co nieczynny, widać, że chwilę temu się wprowadzili. Zaciekawiony ofertą menu szperam po internecie, może jakiś free bułka wpadnie. Tymczasem będący jeszcze przed inaguracją kebab posiada już same pozytywne opinie na Google. Gurkha Kebab. Absolutnie nie-wał, co może pójść nie tak. Polecam. xD
#rzeszow
  • 13
@vurial: kombinują coś, może jakiś przypał wyłapali pod szyldem Deshi i trzeba było rebranding wprowadzić xD
Jak dla mnie to wszystko podejrzane i zamiast apetytu mam czerwoną lampkę. Opinie są ewidentnie pisane translatorem na kolanie przez obcokrajowców, bo z azjatyckobrzmiących profili. Do tego same w sobie śmierdzą na kilometr brakiem autentyzmu. Marketingowo strzał w kolano na dzień dobry.
@CZADowski: Otworzyli się chyba tydzień temu w sobotę bo była nawet promocja ze 2 kebaby w cenie 1. Deshi miało bardzo złe opinie w internetach, oprócz tych co sami sobie pisali w translatorze, działali może z 2 tygodnie, a nawet nie, wiec pewnie coś było na rzeczy i zrobili sobie rebranding.
@CZADowski: podobna sprawa z PizzaNa5 mają lub mieli lokal obok targu na 8marca ale ostatnio tam pusto i jakis inny szyld tez w klimatach pizzya na google pisza cos o sklepie zoologicznym pod tym adresem ( ͡° ͜ʖ ͡°)