Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheKa: ehh, czy na tym portalu są tylko samotni ludzie? ( ͡° ʖ̯ ͡°) czuję, że nie pasuje tu czasami.

A powiedz mi, co może być przyjemnością dla Ciebie jutro?
@rabarbar_z_cukrem: Ja nie idę przez życie sama :)

Jak uda się przygotować domek dla gości już na cacy i sobie usiądę tam w oknie balkonowym, wypiję herbatkę i z czystym sumieniem powiem sobie, że wykonałam super pracę i to jest ten efekt, który był wart siódmych potów ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheKa: ah, to dobrze. Napisałaś: mnóstwo samotności ;/

Taka praca da dużo satysfakcji! Goście doceniają zazwyczaj jakość, którą dostarczasz? No i jak masz widok z balkonu, to pięknie!
@rabarbar_z_cukrem: To rodzina z zagranicy, po prostu rodzice postawili lata temu dom z myślą o bliskich, a jego stan pozostawiał wiele do życzenia, zawalony został pierdołami, teraz jeszcze nie jest super, ale kiedyś trzeba będzie na dobre przysiąść. Czasem z wieloma rzeczami trudno się rozstać, a skarbów z dzieciństwa naznajdowaliśmy, że hoho :) Tyle wspomnień, dobrych wspomnień, śmiechu co nie miara, że to wszystko tylko na plus wyszło ;)
Tak, widok
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheKa: wow, to musicie mieć piękny, wielopokoleniowy tętniący życiem dom. Pewnie to u was są wszystkie spotkania rodzinne. Fajnie! I ile miejsca skoro w podwórku drugi domek dla gości. I jaka gościnność! To się chwali!
Swoje warzywa, owoce, mleko...ale zazdro. Piecze dupa mnie, piecze...
@rabarbar_z_cukrem: Nie, nie ma tak. Żyjemy w swoim zamkniętym gronie ;)
Podwórko małe jest. Wolałam jak tego domu nie było, bo widok był wcześniej lepszy, no ale garażu nie było ;)
Przeprowadź się na wieś ;)
@rabarbar_z_cukrem: Którą już?
Bardzo sobie chwalę, trochę mi smutno, że nie mieszkam w rodzinnej wiosce, bo tam to chyba najlepsze miejsce na ziemi, teraz jest inna wieś i też nie jest najgorzej. Miasto mnie męczy na dłuższą metę, pewnie gdyby mnie zmusiła sytuacja, to jakoś bym sobie też poradziła, no ale.. ;)
@rabarbar_z_cukrem: To trzymam kciuki, żeby wypaliło :)
To zawsze jakaś odskocznia, bo życie na wsi ma to do siebie, że nie wszystkim się podoba. Wiesz, maszyny są głośne, nie zawsze ładnie pachnie, umiałbyś z tym żyć? :P
Twój, ja na nic dobrego nie liczę, prócz tej jednej chwili jutro :D
@rabarbar_z_cukrem: Aaa w takim razie śmiało możesz się wyprowadzić na wieś ;)
Rzadko kiedy słychać psy. Nie wiem czy jest ich mniej czy co, ale aż tak się nie dają słyszeć.
A takie ujadające psy w zimowy, mroźny wieczór to jest klimat ;D