Wpis z mikrobloga

Kinga - przykład osoby która zawsze dostawala to co chciała, typowa przedstawicielka zawodu corka :D
Myśli że jest jedyną dupą na turnusie i że sobie zabookowala Roberta tylko dla siebie i wielkie fochy jak któraś zaśmie popatrzeć się na jej Robercika ( ͡º ͜ʖ͡º) najlepsze przewracanie oczami jak ją zapytał "co z nami?" XD to ona ma się starać o miejsce w programie, a zachowuje się jakby to on miał tam o nią walczyć i ją zdobywać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#40kontra20
  • 15
  • Odpowiedz
@MichalMusicManiac: dziś nie oglądałam jeszcze i ogólnie oglądam pobieżnie, może mnie ktoś uświadomi: CO takiego zrobiła Kindze Marta, ze tak bardzo ją zawiodła, że ta aż roniła dramatyczną łzę w setce? Jakoś tam rozumiem, o co czepia się Marty Kochanek (że deklarowała zainteresowanie jemu, a całowała się z młodym), ale co do tego ma Kinga??
  • Odpowiedz
@caramilla Kinga uważa że żadna inna nie może spojrzeć na Roberta bo ona tak postanowiła ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Marta miała czelność zaprosić Roberta na randkę, a nie spytała Kingi o pozwolenie. A z kolei kochanka zabolało to że Marta smoli cholewki do niego, a całuje się z młodym
  • Odpowiedz
@MichalMusicManiac: @caramilla:
To jest taki kogel-mogel
Tam każdy myśli, że jest królem życia i , że rozdaje karty. Wszyscy wytykają sobie błędy nie parząc na czubek własnego nosa i większość czołowych postaci tego programu ma testorenowo i silikonowo przerośnięte EGO. Amen
Bareja by to lepiej wymyślił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MichalMusicManiac: nie wiem, sądziłam, że poszło o całowanie z młodym. Niemożliwe, żeby Kinga obrażała się tam na kogokolwiek za zainteresowanie Kochankiem, przecież to by wykluczało wszystkie seniorki (łącznie z jej ukochaną dzidzią-piernik).
  • Odpowiedz
@MichalMusicManiac: nie wiem, czy dla takiej chudej szprychy tłuściutka Marta z przyciężkim biustem jest jakimkolwiek zagrożeniem (w jej mniemaniu). Może ją ewentualnie irytować namolność Marty, bo rzeczywiście żenujące zagrania miała z tym wieszaniem się na typie przy basenie (aż chłop musiał powiedzieć "teraz sobie pójdę"). Ale żeby łzę z tego powodu ronić i nazywać to zawodem na Bożenie? XD
  • Odpowiedz
@MichalMusicManiac: Mi się wydaje, ze Kinga jest zła na Martę za to, ze były koleżankami a ta za jej plecami próbuje podrywać kochanka - sytuacja przy basenie jak Marta uwiesila się na szyi Robercika i mowila mu, ze tak go lubi i chciałaby z nim być, a później w rozmowie z Kinga wyparła się wszystkiego i wmawiała jej, ze żegnała się z nim na dobranoc i nic więcej ¯_(ツ)_/¯ nie
  • Odpowiedz
@MichalMusicManiac: Wiem, ale Kinga to wyniosła z życia, sama mówiła, że źle się czuje, że to ona ma zabiegać o faceta bo zawsze faceci zabiegali o nią, dlatego jedynie kusi cycami i dupą i czeka na jego krok ale dlatego, że są konkurentki i Kochanek już ma swoje lata, pewnie łechta jego ego to, że Kinga się tak pindrzy i stroszy silikonowe piórka przy nim ale chce też sobie pomacać
  • Odpowiedz