Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
I tak pójdę do lekarza, ale chciałbym zapytać czy może wiecie o co chodzi.

Ostry ból głowy z prawej strony trochę za i nad okiem. Zaczyna się niezależnie od pory dnia i nocy. Na początku łagodnie, potem uderza z taką siłą, że tylko tabletki przeciwbólowe po godzinie mi pomagają.
Pomaga mi też wypicie kawy, wtedy ból przechodzi szybciej.

Pracuję na zmiany. Położyłem się dziś o 19 i coś czuję że pójdę z marszu na jedynkę, bo raczej już nie zasnę.

#medycyna #bolglowy #pytanie #lekarz #neurologia
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hurb: @vCertus: @tajemniktv: @MojaPieknaRoslineczko:
Klasterowy xd muszę iść do lekarza, pół biedy jak złapie mnie to w domu. W pracy to jest masakra.
Oczy też mam przekrwione. Myślałem że tabletki pomagają, a tu wychodzi na to, że po prostu atak mija i jest wszystko ok.
Miałem takie bóle kilka lat temu. Co też się zgadza.
@Garztam: To też kwestia, o którą można by zahaczyć. Skoro kawa aż tak Ci pomaga... Z drugiej strony kilka minut to za mało żeby zaczęła działać... Może cukier?

I nie ukrywając, Twój tryb życia sprzyja bardzo różnym dolegliwościom, to też może być przyczyna... Wysypiasz się?

Wracając jeszcze - Ogólnie warto zainwestować w ciśnieniomierz i gleukometr - To nie tylko domena osób starszych. Zdrowie jest ważne, a nawet jeżeli nie ma to
@Garztam: kawa pomaga chwilowo i nie wszystkim chyba przez skok ciśnienia, alkohol za to zwiększa ból i
to też masz na forum do którego wysyłałem linka, tam nawet microdosing próbowali ale chyba sterydy najlepsze, ktoś jeszcze zachwalał rozgrzewanie tej części skroni na różne sposoby poprzez np plastry rozgrzewające jak najszybciej gdy ból się zaczyna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tajemniktv: tylko kawa. Bez cukru i bez mleka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) gorzka jak moje życie do 23 roku życia.

Z wysypianiem jest różnie. Dziś na przykład spałem do 11, ale za parę godzin muszę wstać i iść do pracy, a przez ten atak już nie zasnę. Dalej mnie jeszcze głowa boli,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vCertus: dziś wyjątkowo wypiłem piwko przed snem.
Ten ból jest dla mnie czymś nowym, najpierw chyba lepiej sprawdzić lżejsze rozwiązania niż iść po sterydy. Kawa teoretycznie na mnie działa, muszę to sprawdzić przy kolejnym ataku.
Nie potrzebuje rozwiązania które działa na większość, potrzebuję rozwiązania, które działa na mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)