Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy i mirabelki polecacie jakąś depilarke/golarke/trymer do golenia na lyso głównie miejsc intymnych?

Aktualnie mam jakieś coś z auchana chyba za sześć dyszek i działa to tragicznie, jeżdżę tym czymś po skórze ze sto razy, a włosy dalej tam są ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dodatkowo ta golarka ma taki trymer i on goli lepiej, ale zostawia tyle ran po sobie, że gole nim tylko nadpieroże bo gdybym przjechał po jajcach to nie wiem co by się stało z tą skórą i nie chce wiedzieć. Aż mnie boli na samą myśl

Myślałem też o czymś, co np wyrywa włosy żebym na dłużej miał spokój ale nie wiem czy mi się włosy nie będą urywać w połowie (w ogóle jest takie urządzenie, które tylko wyrywa?)

A no i cena nie gra roli, mogę zapłacić kilka stów byle to bardzo dobrze działało i usuwało włosy za pierwszym/drugim razem, a nie że jeżdżę sto razy po jednym miejscu, a włosy dalej są

I jeszcze jedno, nie chce żadnych chemicznych sposobów i innego np klasycznego golenia bo chemiczne testowałem i prócz podrażnienia skóry oraz pozbycia się najsłabszych włosów nic z tego nie było, a klasycznym goleniem bym se prędzej odciął benka

#golenie #higiena #wlosy #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 3