Wpis z mikrobloga

@agdybytak: Kiedyś miałeś wyższy standard wypowiedzi. Są wielkie litery, kropki, przecinki. A teraz wypowiadasz się jak zwierzę. Moim zdaniem cofnąłeś się w rozwoju (i bynajmniej nie chodzi mi o poglądy).
  • Odpowiedz
@PeterGosling: Nie wiem, mi już mamusia dawno nie gotuje, ale choć nie zarabiam jakoś zawrotnie, to przez myśl mi nigdy nie przeszło, by wyciągać łapy po państwowe pieniądze, bo to uwłacza ludzkiej godności. Sam zarobię, to sam będę miał. Nigdy nie liczyłem na łaskę pana.
  • Odpowiedz
@PeterGosling: Zarabiałbym więcej, bo podatki byłyby niższe, to raz. Ale to, na czym zależy mi osobiście bardziej, niż na niższych podatkach, to zniesienie biurokratycznych barier powstrzymujących maluczkich przed tworzeniem biznesów. Mam kilka pomysłów, które w normalnym kraju mógłbym już dawno przetestować, a w p0lsce potrzeba kapitału choćby na głupi ZUS, którego musisz płacić 1500 miesięcznie niezależnie od tego czy biznes przynosi jakikolwiek pieniądze. A trzeba być naprawdę niezłym farciarzem, żeby firma
  • Odpowiedz
a w p0lsce potrzeba kapitału choćby na głupi ZUS, którego musisz płacić 1500 miesięcznie niezależnie od tego czy biznes przynosi jakikolwiek pieniądze.


@Hedage: XXXXDDDDDDXD

Przecież masz coś takiego jak mały zus gdzie płacisz max 500 zl miesięcznie przez dwa lata, a na pierwszą działalność jesteś zwolniony na pół roku zupełnie że składek ( )

https://www.biznes.gov.pl/pl/firma/zus/chce-rozliczac-zus/ulga-na-start-6-miesiecy-bez-skladek-na-ubezpieczenie-spoleczne

Przez pół roku chyba jesteś już w miarę mniej więcej się
  • Odpowiedz
@linijkana20cm: jest taki znany błąd w myśleniu, że jakaś osoba dzięki ślepemu losowi (np. majętna rodzina, inwestycja w nieruchomosci = 200%, programisa zarabiający 20k) osiąga sukces finansowy to wydaje się jej, że to tylko jej zasługa

i tak, też tak kiedyś myślałem, że mniej zarabiający to nieudacznicy
  • Odpowiedz
wtedy miałeś jakąś kulturę wypowiedzi, teraz piszesz jak troglodyta. Chyba jednak nie tylko poglądy się zmieniły ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@erkav: Piecze, co? Za 7 lat będzie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PeterGosling: Zdajesz sobie sprawę, że z tym iksde wyglądasz zupełnie niepoważnie? XD Chcesz dyskutować, dajesz argumenty, a potem wyjeżdzasz z iksdedededede xD No wybacz, nie umiem cię traktować poważnie.

Na pewno robię więcej niż ty, pasożycie xD Idź dalej ssij ten socjal, pijawko społeczna, obyś się zrzygał tym państwowym hajsem. Że tobie nie jest po ludzku po prostu wstyd, niesamowite jak bezczelnym można być xDDDDDDDDDDDDDD

Czarno.

PS.

Serio, wyłącz pana janusza
  • Odpowiedz
@Hedage: ale Cie dupsko zapiekło :D Poza "XDDDDD" były też rzeczowe argumenty przeciwko twoim kucowskim dyrdymałom XD do których rzecz jasna słowem się nie odniosłeś

Na pewno robię więcej niż ty, pasożycie xD


@Hedage: przecież nie masz nawet zielonego pojęcia co robię.

Idź dalej ssij ten socjal, pijawko społeczna, obyś się zrzygał tym państwowym hajsem. Że tobie nie jest po ludzku po prostu wstyd, niesamowite jak bezczelnym można być


@
  • Odpowiedz