Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy rowerzyści zawszę muszą tak komplikować? Zamiast ominąć lewą lub prawą stroną to aktorzy. Dokąd ten rowerzysta się tak śpieszy? Cierpliwości trochę...

#rower #krakow #polskiedrogi #taxi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f41492072fc8000a3ae5f8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy rowerzyści zawszę muszą tak kom...
  • 84
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sytuacja gdzie wystarczy zrozumienie i nie ma sprawy. Jedybym "winnym" mógłby być organizator ruchu, ale nie ma pewnie możliwości innej organizacji ruchu. Często są sytuacje, że wyjeżdżając z podporządkowanej trzeba stanąć na przejściu/przejeździe, bo nic nie widać. Rozumiałbym pretensje rowerzysty gdyby kierowca wjechał na przejazd i zablokował go w sytuacji gdy widzi zbliżającego się rowerzystę, ale on już tam stoi od dawna.
Możliwe nawet, że kierowca zachował się tak jak
  • Odpowiedz
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: tak to jest jak się buduje drogę rowerowa na chodniku i robią się konflikty między pieszymi, rowerzystami i kierowcami. Jeździli by rowerzyści po ulicach to byłby porządek.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Kierowca: Wczoraj jechałem tędy i tych domów jeszcze nie było.
Milicjant z drogówki: A gdyby tu staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu jeszcze nie było, a dzisiaj już by był, to wtedy wy byście tę staruszkę przejechali, a to być może wasza matka!
Kierowca: Jak ja mogę przejechać matkę na szosie, jak moja matka siedzi z tyłu.
Milicjant (do centrali): Halo, Brzoza, halo, Brzoza, źle cię słyszę. Powiedział,
  • Odpowiedz
@m3r1n0w4g6m: a gosc na rowerze mogl sekunde zaczekac az koles sie wlaczy do ruchu a nie marnowac zycie na nagrywanie, klniecie, ciecie i wrzucenie do neta filmiku na ktorym pokazuje ze jest baranem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Co ty pi***lisz, złotówa powinna się zatrzymać przed ścieżką, a nie stać jak krowa i blokować ruch na ścieżce. Jeśli ktoś pisze tu o "pedalarzu", to jest gruby, siedzi w piwnicy i leczy swoje kompleksy, elo.
  • Odpowiedz