Wpis z mikrobloga

@bartuz12: Drogie gry (wiem, także nie spadają z ceny jak już kupisz), Biblioteka jak mario, zelda, pokemony, animal crossing mnie wcale nie kręcą a jak już grać w dooma, diablo czy inne gierki to na czymś innym. Nie to, że switch mi sie nie podoba bo miałem go aż 3 razy, za każdym razem odbijając się od niego. No i jeszcze tego nieszczęsnego OLEDa wydali, gdzie każdy liczył na jakieś lepsze
@bartuz12: Tak. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś ze steamOS zainstalowal windowsa. Jest to zwykly komputer i to dość mocny, wystarczy spojrzeć na integry od amd jak tam gierki chodzą. Fabrycznie konsola dostarczana jest ze SteamOS bazowanym na linuxie
@bartuz12: A no i taka rada. Jeśli się zastanawiasz to bierz teraz rezerwację za 18zł. W razie czego kupować nie musisz i ci zwrócą do portfela pieniądze a nakładu coraz mniej. W kilka min od premiery z grudnia 2021 wskoczyło na Q1 2022 a w niektórych regionach widzę, że ludzie już mają po Q2 2022 i Q3 2022.
@bartuz12: Oj psp to było coś, pamiętam jak dostałem je na komunie, pierwsze gry to były fifa i colin mcrae rally. Szczerze psp to moim zdaniem najlepsza przenośna konsola, bogata biblioteka gier i exclusiveow, niezawodność no i łatwe piracenie przyczyniły się do tego, że ta konsola osiągneła u nas status kultu. Fajnie się wspomina
@bartuz12: Biblioteka fakt faktem jest dość mała, teraz to kąsek dla j-rpgowców bardziej. Jeśli chcesz piraty to kupujesz sd2vita czy coś takiego i wsadzasz w adapterek swoją kartę, vitę bardzo łatwo teraz przerobić. Jeśli nie to vita nadal jest fajną konsolą a karty nie są aż takie drogie. Zawsze chciałem ograć black ops declassified na vicie ale jest bardzo kiepski podobno. Grafika w 2012 miażdzyła, pierwszy black ops do kieszeni
@bartuz12: Wiesz co? Musiałbyś się zorientować na internecie czy da się u ciebie cfw wgrać, wydaje mi się że tak. Jak już ci się to uda to droga otwarta do emulatorów nesa, snesa, gameboyów itd. No i oczywiście piratów, tylko pewnie trzeba mieć do tego jakiś adapter na karty micro sd. Pamiętam kiedyś, że za grosze był adapter do wgrywania gierek na ds'a bez przerabiania, ale to tylko gierek z ds,