Wpis z mikrobloga

@Cukrzyk2000 ziomek olej wychodków krytykujących mieszkanie z rodzicami i wracaj kiedy potrzebujesz.
Ceny wynajmu jak i mieszkań idą w górę o niebotyczne kwoty i jeśli nie czujesz dyskomfortu psychicznego poprzez mieszkanie z rodzicami i częsty kontakt to dobrze dla Ciebie.
Pozdro i z fartem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cukrzyk2000: "zarobiłem" xd sprzedajesz graty, które Twój ojciec zbierał pół życia za marne grosze.

Gdyby robiły to Twoje wnuki czy prawnuki to spoko. Może nawet parę rzeczy z tego by osiągnęło jakas wartość?

A tak widać, że mamuśka chce parę złoty z tego tortu za to, że żyła z tatusiem, w dla Ciebie też spoko bo będzie na czipsy i batony.
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: u mnie tez coś takiego organizują to się nazywa targ staroci. Jak ktos jest kolekcjonerem to jeździ po takich targach i zawsze coś ciekawego znajdzie. A i zwykły człek niekiedy też jakieś magnezy na lodówkę choćny
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: Widzę na obrazku domino, ale chyba w miarę nowe (plastikowe). Poszukuję starego, klasycznego, może być w gorszym stanie. Może posiadasz takie, w razie czego mogę nawet podjechać, poluję na klasyka od paru lat na różnych pchlich targach. Jakby co, pisz na priv.
  • Odpowiedz