Wpis z mikrobloga

typowo dla elyty tagów: chyba ty


typowo dla elyty n0rmictwa: hehe, wyjć s pifnicy hehehe *brainletwojak.jpg*

Nawet odpowiedzieć po ludzku #!$%@? nie potraficie, a potem: chlip chlip żadna mnie nie chce.


Mowi to osoba ktora czyta maksymalnie do dwóch linijek bo nie umie w angielski. W dodatku czyta bez zrozumienia.
"nauka powoływania się na twittera jak mi już tu pokazywali."

Zapraszam tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/43343363/blackpill-essentials-podsumowanie-macie-tutaj-wszy/
Gdzie tu jest #!$%@? nie prowadzi się badań? Jesteś
@Czlowiek_Ludzki: zdradzę ci sekret. Nikt nie chce w swoim życiu takich śmieci jak wy. Jesteście bezużetycznymi pajacami, którzy swoje niepowiedzenia zrzucają na cały świat, obwiniając każdego poza sobą. Takimi ludźmi się gardzi i śmieje się z nich. Życiowym osiągnieciem dla was będzie 2100 na rękę u janusza. Jesteście i będziecie nikim
@Krejziismylife:

Jesteście bezużetycznymi pajacami, którzy swoje niepowiedzenia zrzucają na cały świat, obwiniając każdego poza sobą.


Genetyka jest zależna tylko i wyłącznie od nas samych? Wyprowadzę cię z błędu - nie.

obwiniając każdego poza sobą.


Kolejny dowód na to że nie masz nawet najmniejszego pojęcia na temat na który się wypowiadasz.

Takimi ludźmi się gardzi i śmieje się z nich.


Mówi to osoba która nie potrafi czytać ze zrozumieniem ani użyć prostego
@Czlowiek_Ludzki: no tak bo genetyka wpływa na to, że bez matki z głodu zdechniecie? Jesteście pierdołami życiowymi, poza wyglądem nie potraficie w swoim nędznym życiu nic. To cud, że dupy wam nie trzeba podcierać.
Jesteście nikim, ludźmi których w dobie łapania niewolników wódz sprzedałby za paczkę fajek albo wywalił z wioski, bo i tak nie ma z was żadnego pożytku. Życiowe pierdoły bez przyszłości, których jedynym argumentem jest płacz i nazywanie
no tak bo genetyka wpływa na to, że bez matki z głodu zdechniecie? J


@Krejziismylife: A gdzie coś takiego zasugerowałem? Czytanie ze zrozumieniem tak bardzo cię przerasta...

Życiowe pierdoły bez przyszłości, których jedynym argumentem jest płacz i nazywanie innych normikami.


A wiesz chociaż co to znaczy argument?

Nikt nie chce się z takimi zadawać. Nie tylko kobiety.


Nie mierz wszystkich swoją miarą.

Nie chcę niańczyć pajaców, którzy są za głupi na