Wpis z mikrobloga

Dziś udając się do kina na Kosmiczny Mecz 2 wyszedłem z założenia że warto zapoznać się z recenzjami innych ludzi. Jak często miałem sytuacje w której coś opisywanego jako największy hit okazywało się słabe tak tutaj mam przeciwieństwo. Generalnie czytając opinie o tym filmie wylewa się tylko jeden opis "gówno" inaczej nie da się tego odebrać Ludzie prześcigają się w tym by ten film jak najbardziej zbluzgać. Poszedłem do kina z nastawieniem a co mi tam, dużo nie stracę może będzie jedna fajna scena ale przynajmniej powspominam młodość i...

Film był naprawdę dobry. Twórcy wyszli z założenia
-Genialnej fabuły na tym nie ukręcimy więc niech chociaż będzie śmiesznie i familijnie i...
Naprawdę gagi w których mieszały się różne światy były genialne :D mocno się uśmiałem, co kilka minut na ekranie mamy scenę która naprawdę bawi. Mówiąc krótko film jest nastawiony na jak najprostszą fabułe i ciągłe gagi które.. czasem są naprawdę śmieszne. Powiem szczerze jeśli wyjdzie to na netflixa to z chęcia obejrze ponownie. Chcecie prosty film ale na którym można się wspólnie z całą rodziną pośmiać?To zdecydowanie film dla was

Minusy są naprawdę dwa :
-Sceny głównego złego z Synem LeBrona .. Są po prostu słabe, twórcy sami mieli tego świadomość i na szczęście nie przedłużają się.Trwają moze łącznie z 8 minut na cały film i mają po prostu lekko wypełnić fabułe
- "Otwarte zakończenie" Twórcy zostawili tak naprawdę otwarte zakończenie co jest absurdalne w bajce dla dzieci xD. Generalnie zakończenie zostało skonstruowane tak że w każdej chwili może powstać 3ka albo mają genialny wstęp do serialu.

Ocena ? 7/10
#filmy #netflix #kosmicznymecz #gownowpis #opinia
comamtuwpisac - Dziś udając się do kina na Kosmiczny Mecz 2 wyszedłem z założenia że ...

źródło: comment_1626551637T4M1OjAET2nq2KOXJV2PXT.jpg

Pobierz
  • 1