Wpis z mikrobloga

Czy mężczyzna może osiągnąć orgazm na motocyklu?
Oczywiście (), ale najpierw zacznijmy od początku.

Zachciało mi się przygody z motocyklami.
Żeby nie obciążać zbytnio budżetu oraz móc od razu wsiąść w siodło, wybór padł na pojemność 125ccm, a dokładnie Romet k125.
Moto na początek bardzo fajne, udało mi się zdobyć egzemplarz co dłużej stał niż jeździł. Nawet jak na dobrze zbudowanego "horny ridera" osiągałem na min prędkość do 110km/h.
Dopasowaliśmy się idealnie.
On, smukły, czarny o długim twardym siedzeniu.
Ja, młody, szalony, lubiący ostrą jazdę.
Ujeżdżałem go codziennie, a prawą ręką pieściłem jego manetkę do oporu.
...
Aż pewnej dłuższej podróży, po zjechaniu z trasy i zejściu z motocykla zaczęło się. Silne przyjemne uczucie zaczynające się w kości ogonowej promieniowało na przód w okolice prostaty. Ciepło wraz ze stymulacją nasilało się z każdym przebytym krokiem. Był to wielki stan podniecenia i "orgazmu" bez wzwodu. ()

Pewnie ciekawi was jak do tego doszedłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Odpowiedź jest bardzo prosta. Spowodowane to było dwiema wadami jakie ten motocykl posiada.
Pierwsza to duże wibracje silnika przechodzące na całą konstrukcję.
Druga to opisane długie siodło, które jest nijak wyprofilowane przez co siedzi się jak na krawężniku obitym gąbką. Właśnie to siodło miało dość mocną styczność z moją kością ogonową na którą przenosiło drgania motocykla.

Po paru takich wyprawach i powtarzających się doznaniach wiedziałem już na jakich jechać obrotach dla maksymalizacji wibracji. Kiedy robić przerwy "orgazmowe", jak chodzić i trzymać się za krocze żeby ukryć przed innymi co wewnętrznie przeżywam.

Nic jednak nie trwa wiecznie. Dupa po takich tripach zaczyna już dawać się we znaki gdyż
"pain is so close to pleasure" (,)
Nie nadawał się na dłuższe wyprawy i brakowało mi większych prędkości.
Summa summarum zrobiłem prawko kat.A i kupiłem motocykl o większej pojemności. Skończyły się doznania seksualne ze względu na dobrze sprofilowane siedzenie.

Rometa sprzedałem i mam nadzieję że następni początkujący motocykliści będą czerpali równie tyle przyjemności z jazdy nim co ja...

George_Liquor - Czy mężczyzna może osiągnąć orgazm na motocyklu?
Oczywiście (。◕‿‿◕。)...

źródło: comment_16265482698G87jAOwhj8J92tLgACHQH.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@George_Liquor: to jeszcze nic opie.
Kiedyś czytałem wyznanie jakiejś dziewczyny, że pierwszego orgazmu dostała właśnie na motocyklu, tyle że jechała ze swoim tatą na wycieczkę ( _)
  • Odpowiedz