Wpis z mikrobloga

Słuchałem dziś radia i jakaś prezenterka p0lka naśmiewała się z ciąży spożywczej po browarach u facetów. Wyobraźcie sobie jakby się p0lki zesrały, gdyby facet w radiu naśmiewał się z grubych bab. Także jak zwykle - faceta można obśmiać i zmieszać z gównem, a witaminki święte, nietykalne. #takaprawda
#p0lka #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #przegryw
  • 16
@swiety_spokoj its over dla chlopa.

Ostatnio bylo w gorących jak gosciu smial sie z grubych bab, to fala rozowych w komach nie miala litości dla niego. Byl skończony.

Ale co innego jak to jest na odwrót.

Jak z polskim messim. Baba go nawyzywala i to przy dziecku które mowi, ze ma tego dosyc to ludzie smiali sie z niego w komentarzach, jaki to z niego beciak i cuck.
A teraz wyobraz sobie
Jak z polskim messim. Baba go nawyzywala i to przy dziecku które mowi, ze ma tego dosyc to ludzie smiali sie z niego w komentarzach, jaki to z niego beciak i cuck.


@Decode: nie wszyscy. Ale proporcje są takie, że gdy kobiecie dzieje się krzywda to 99% ludzi gnębi oprawcę. W przypadku gdy k0bieta jest oprawcą znajdzie się spore gremium kretynów, którzy będą jej bronić.

Była taka akcja, że laska zabiła
@swiety_spokoj: i dobrze że się śmieje bo #!$%@? mieć bęben od piwska, ale tag redpill tutaj nie pasuje, weźcie się w garść, kobiety decydują czy wezmą, ale facet decyduje czy da i czy zabierze, mamy dużo więcej do powiedzenia niż myślicie ale najpierw trzeba mieć co dać i nie jest to #!$%@? bęben i nie tylko wielka szczęka.

Co do oprawców to już tak jest, kobiety też bardzo często robią oprawców
@niewiemcorobic: Ale kolego, nie musisz nic robić dla kobiet, a nawet nie powinieneś tylko po to (chyba że Ci to sprawia przyjemność ale raczej nie). Traktowanie swojego ciała dobrze jest dobre dla Ciebie. Nikt Ci nie każe się rozwijać, to jest po prostu przyjemne jak pokonasz jakieś swoje granice i odnosisz powoli sukces budując sam siebie. Nie ma nic bardziej męskiego niż pokonywanie przeciwności. Akurat się zgodzę z tym co daje
Może przesadziłem z tym, że dobrze że się śmieje, ale po prostu ja (prawie) nigdy nie traktuje emocjonalnych słów kobiet poważnie, a jak nabijają się z zakoli brzuchów czy tam innych bzdur to tylko śmiać mi się chce.


@goracywidelec: imo nie ma prawa wyśmiewać bebzona mirków. Powszechna krytyka kobiecego ciała jest niedopuszczalna w debacie publicznej, więc udawanie, że deszcz pada, gdy to k0bieta opluwa mężczyzn jest niegodne.