Wpis z mikrobloga

Co tu się #!$%@?ło. ()

Skarbowka robi mi jakieś zajęcie egzekucyjne na koncie, którego używany od miesiaca. Nie ma opcji, ze podawalam im numer konta. Nie dostalam, żadnego listu, informacji o jakichkolwiek długach. Wzięli z konta oszczędnościowego na którym nie ma pieniędzy, sa na drugim.

W poniedziałek będzie ciekawie.

#heheszki #komornik #urzadskarbowy
PachneImbirem - Co tu się #!$%@?ło. (╥﹏╥)


Skarbowka robi mi jakieś zajęcie egzekucy...

źródło: comment_1626509345HI4HkpCyLxyEEJLK2uUKti.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PachneImbirem: Zapewne jakiś mandat albo nieuiszczona opłata dodatkowa. To idzie wtedy na zasadach z kodeksu postępowania egzekucyjnego w administracji więc prześwietlenie przed hipoteka nic nie wykazało ;) Poszedł tytuł wykonawczy do US i tyle. Chociaż wcześniej powinno być i tak wysłane jakieś upomnienie.
  • Odpowiedz
@PachneImbirem:
I dziwić się, że bezpieczniej trzymać $ w skarpecie pod materacem.
Sławomir Nowak trzymał hajs w pudełkach po butach.

W moim przypadku byłby to problem. Żona ma tyle butów, że szukanie w nich kasy zajęło by jakieś dwie godziny.
  • Odpowiedz
@PachneImbirem: Te 1600 to jest tzw. kwota wolna od zajęcia, odnawia się co 30 dni. Komornik nie może zająć wszystkiego, chyba że dług jest za alimenty. W Paribasie można ją wypłacić tylko w placówce banku
  • Odpowiedz
  • 0
@lukas3092 czyli po prostu maksymalnie tyle miesięcznie mogą zabrać mężowi,tak?

Nie płaci żadnych alimentów, mamy jedno dziecko i w sumie weszli na konto, gdzie tak na prawdę mamy rozdzielność majątkową. A może te pieniadze, na oszczędnościowym były moje?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz