Wpis z mikrobloga

Nikt na tagu #tenis nie poruszył tematu Gdynia WTA, więc ja to zrobię. Obsada to będzie klapa, może Fręch i Kawa się załapią na rozstawienie. A teraz sprawa WC. MDWC dostały
- Radwańska - rozumiem
- Baszak - w tym sezonie zero totalne, dno w porównaniu do Falkowskiej i Kubki, które muszą się nacieszyć grą w kwalifikacjach
- Volynets (USA) - moim zdaniem w polskim turnieju szanse powinny dostać Polki, ona i tak nawet często ma WC do turniejów w Stanach, tutaj wystąpi raczej przez powiązania firmowe
- Olianovskaia (RUS) - pierwszy raz o niej słyszę, tutaj startuje jakby w Rosji nie było żadnych turniejów, ale znafcy w internecie piszą, że sobie to po prostu kupiła, ja myślę, że w Polsce turniej bez Rosjanki by się po prostu nie miał prawa odbyć
Na dodatek Matkowski mówił kilka dni temu, że wszystkie WC dostaną jakieś młode Polki, żeby mogły się rozwijać, a tutaj 1/4 tylko do takich trafiła. Najbardziej szkoda mi Falkowskiej, Kubki i Hertel. Szkoda, że my dajemy WC osobom zza granicy, a oni nam nie. #sport #skandal #gdynia
  • 5
@ofan w sumie gdzieś mam ten turniej w tym roku bo nikt poważny tam nie gra i można się spodziewać poziomu pokroju challengera ale w sumie siara, że rozdają WC jakimś nołnejmom spoza Polski gdzie Iga będąc jedna z najbardziej obiecujących juniorek - top100/top50 w wieku 17 lat, a nie mogła się doprosić o dziką kartę do drabinki głównej jakiegoś gówno turnieju 250 w Budapeszcie czy Pradze (w sumie nie dziwie sie
@ofan: Amerykanka i Rosjanka dostały wc na podstawie jakiś umów sponsorskich czy organizatorskich, nie pamiętam.

W każdym razie Falkowska powinna mieć wc do MD, a nie kwali. Baszak jak źle polosuje to pewnie nie ugra więcej niż dwa gemy. Niestety, z takim graniem Weronika touru nie podbije, jej finał w juniorskim AO tylko pokazuje jak cienki jest juniorski tour (coraz częściej nastolatki od razu idą do pro, bo doświadczenie w juniorach
wyposzczona jestem po pandemii w sensie tenisa na żywo,


@gram_w_mahjonga: Dobrze, że podkreśliłas, bo ktoś mógłby się pomylić, w końcu spermiarze uwielbiają ten tag. Z drugiej strony teraz chyba nic nie jest transmitowane w telewizji, więc pochowali się do nory, znaczy do piwnicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)