Wpis z mikrobloga

@AbaKowner: To jak moj stary, 3/4 chaty 250m2 zajepane smieciami zlomem etc, garaz w chacie na 2 auta tez caly zajepany, auto na zewnatrz w zime musi stac i ma problemy z odpaleniem rano xD ponad 100km od aktualnego miejsca zamieszkania w rodzinnej miejscowosci wynajmuje od ponad 20lat garaz za ktory co miesiac placi. W garazu po sam sufit smieci ktore moga sie kiedys przydac, jakies rzeczy typu manual do grzejnika
@kolestyp: a co najlepsze jakby to wszystko wyrzucił, to okazałoby się, że czas na poszukiwaniach w tej stercie śmieci, skrobanie szyb zimą, bo garaż zajęty, płatność za wynajęty garaż, to lepiej by wyszedł jakby tego w ogóle nie miał i zawsze kupił gotowca
@Kexu: Jeszcze trzeba doliczyc jak oproznialem z matka dom po dziadkach to 1.5 tony jego smieci i tak wyrzuciliśmy. Sam garaz przez te 20 kilka lat to z 40kola. Jakby podliczyc ile na te wszystkie smieciuchy wydal to ze 100k minimum przez 25lat. Zapewnie jakis syndrom jedynaka. Jego nie przekonasz, on woli pojechac do lidla zmarnowac 2h i zaoszczedzic 5-10zl, zamiast przeznaczyc 15minut na pojscie do marketu kolo domu :d
@kolestyp: smutne to, znam to z autopsji, ale w aż tak hardcorowym wymiarze. Mi też się to trochę udzieliło, bo np zawsze gdzieś trzymam folię bąbelkową i karton jakbym miał coś wysłać, ale co jakiś czas pozbywam się zapasów, ale psychicznie trochę ciężko "a nuż się przyda jak będzie więcej przesyłek", bo jednak mam trochę daleko do jakiegoś marketu, co można to kupić bez problemu.

Albo kiedyś polakomilem się na 1.5L
@Kexu: Ty przynajmniej pomalowales i to 3 razy xD moj stary by pomalowal polowe i dokonczyl reszte "kiedys". Napisalbym cos jeszcze ale szkoda strzepic ryja, tak tylko dam do myslenia jak jest zle z nim. Od kilku lat siedzi sam w domu i teraz nie ma swojej sluzby ktora by doprowadzala wszystko do porzadku(ja i moja matka). Teraz jak ktos przychodzi do niego w odzwiedziny/interes to przyjmuje w aucie przed domem
@szyna352: najgorzej jak #!$%@? nagle rzeczywiście ci potrzebna ta jedna jedyna śrubka która wiesz że gdzieś jest w tym całym #!$%@? z innymi śrubkami ale nie możesz jej znaleźć przez 2 godziny więc jedziesz do sklepu po całą paczkę (na wszelki wypadek) i pół roku później robiąc porządki w #!$%@? okazuje się że już miałeś paczkę takich śrubek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kiedyś sobie obiecałem że jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mój ojciec od kilku lat trzyma na posesji hałdkę złomu, bo jak sam mówi czeka aż cena złomu pójdzie w górę. Strasznie potem przeżywa jak cena złomu jest niższa niż gdy sprawdzał ostatnio.
@Michal9788: brzmi jak materiał na pastę
Mój ojciec od kilku lat trzyma na posesji hałdkę złomu, bo jak sam mówi czeka aż cena złomu pójdzie w górę


@Daleth2202: jak mnie pamięć nie myli to w ciągu jakichś 7 lat złom stalowy poszedł w górę z 30gr/kg na 110gr/kg a miedź z 18zł/kg na 28zł/kg