Wpis z mikrobloga

@bastek66: problem jest tylko jeden. Stawianie nostaligcznego wspomnienia Space Jam, które było generalnie gównem, ale zjadliwym tak wysoko. A to co teraz zrobił WB to dojenie krowy. Nikt poważny nie powienien tego gówna oglądać, tak jak olać należało te wszystkie koszykarskie sraki w postaci Kyriego Irvinga starego dziada, czy Shazamy spasionego Lakera.

Kto to konsumuje sam sobie jest winny.
@bastek66
@piotr-zbies

Oglądałem, naprawdę jest dramat, nie miałem wielkich wyobrażeń. Nastawiałem się na średnią bajkę ale może jakieś fajne odwołania do jedynki, zaskakujący aktorzy poboczni, nic z tego. Graczy NBA poza ich animowanymi wcieleniami było widać dosłownie przez sekundke, w jedynce oprócz scen z Barkleyem w kościele czy na boisku, mieliśmy jeszcze ich spowiedzi u analityków, dwa mecze NBA itd. to musiały być fajne dodatki dla kogoś kto w NBA siedział, do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@piotr-zbies: IMDB, Space Jam: 6.5. New Legacy: 4.3. Jak sprawdzałem dwa dni temu, to miał 4.1. Obejrzałem 30 minut, potem przewinąłem do godziny i ostatecznie wyłączyłem. LeBrona nie da się oglądać na srebrnym ekranie, jest gorszym aktorem od Beyonce.