Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej, gdzie wybieracie się w tym roku na wakacje?

Ja właśnie chciałbym gdzieś lecieć z drugą połówką, budżet mamy tak do 2k, myślałem o Turcji samolotem z biurem podróży ale wtedy właśnie chyba ciężko będzie coś pozwiedzać bez wynajmu auta, a to dość spory koszt.Rozmyślamy też nad student travel, w końcu organizują oni wycieczki krajoznawcze, ale nie wiem czy warto z nimi jechać ktoś był?
Chyba, że macie coś do polecenie gdzie byliście, zwiedziliście i dobrze się bawiliście?

#wakacje #turcja #europa
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

student travel


@michal-dziadkowiec: moze sie to zmienilo, ale z tego co pamietam, to ze wzgledu na cene, dosc mocno sie zmienil profil klienta student travel i studenckich wyjazdow. W sensie no... odradzałbym parom/osobom bardziej wyciszonym.

Wycieczki są płatne, co roku droższe, a też jest taka opcja, że jeśli nie zbierze się odpowiednia liczba osób, to wycieczka się po prostu nie odbędzie, o czym możesz się dowiedzieć, albo wcześniej, albo w
  • Odpowiedz
  • 1
@michal-dziadkowiec Teraz byłem tydzień u znajomego, który mieszka w Marmaris i tydzień w małym butikowym hotelu na północ od Bodrum. Tutaj jednak bez samochodu nie podróżuje się przyjemnie.

Wszystko zależy od twoich preferencji - co byś chciał zobaczyć, w jakim hotelu mieszkać, jaka ma być plaża itd. Jeśli chodzi o plażowanie i przy okazji pojeżdżenie sobie po okolicy korzystając tylko z komunikacji publicznej to moim zdaniem warto pojechać do Fethiye. W
  • Odpowiedz