Wpis z mikrobloga

Recenzje Perfum: Rasasi Hawas

Jest to zapach bardzo chwalony na wykopie. Czesto przedstawiany jako panty pooper i lady killer. Cóż. Ja tu się nie do końca zgadzam.
W moim przypadku to kiedyś nie byłem bardzo pewny siebie i raczej byłem bardzziej jak to sie tu mowi przegryw. Ale odkad pracuje to mam duzo kolezanek z pracy. Czesto z nimi rozmawiam i one mi daly zrozumieć pewne rzeczy i teraz inaczej patrze na siebie.
Zawsze miałem dużo wiecej koleżanek niż kolegów i już to o czymś powinno śiwadczyć, ale ja wczśniej tego nie widziałem i nie wykorzystywałem. Dużo mi mowilo ze mnie lubi ale ja nie wiedizałem co zrobić dalej i dać jakieś znaki czy zrobić inicjatywe.
No prawda jeszcze nie skończyłem studiów bo musiałem wrócic do domu, ale byłem na studiach i to swiadczy o tym, ze jestem dużo inteligentniejszy od ludzi z którymi pracuje. Pracyje w fabryce wiec wiecie co typ ludzi tu zazwyczaj pracyje.
Faceci tu sie czasem ze mnie śmieją i mowia ze jestem debilem i inne rzeczy. Czesto robie rzeczy lepiej od nich. Oni chyba tak robią żeby się dowartościować bo wiedza ze jestem od nich w jakiś rzeczach lepsz.
Wtedy koleżanki zawsemnie bronią i każą im sie odwalić. To kolejny symbol tego, ze jestem ponad nimi. Czesto koleżanki chwalą moje perfumy i ciesza sie ze ktos tak dobrze pachnie, bo w hali zazwyczaj pachnie brzydko,ale wszyscy chuba już sie przyzwyczaili.
No i mysle ze te perfumy dużo robią, ze jestem bardzie atrakcyjny.
I czesto słyszałem dobre komentarze od dziewczyn odnośnie perfum, a inni faceci zazwyczaj sie smieja "hehe piękniś przyszedł i co jeszcze nóżki wygolone i #!$%@? hehe",ale to są tacy nedarandelczycy. Oni smierdza potem i niektórzy nawed dezodorantu nie używają.
No ale w skupieniu sie na Rasasi Hawas to on wcale nie jest lady killer ani trochę. Np takie Versace Dylan Blue to bardoz jest chwalone i niektóre koleżanki jak sie popsikam czyms innym to pytaja dlaczengo nie Versace bo im najbardziej sie podobai robi miła atmosfere.
A jak sie popsikalem Rasasi Hawas to nawet jedna dziewczyna zapytala czy to jest uniseks jakis czy damski bardziej. I rzeczywiscie mi sie odrazu nie podobały i tylko chcialem zobaczyc co one o tym myślą.
One są bardzo słodkie. No za bardzo. To może bardoz pachnieć jak damski zapach. I wcale nie taki na lato. Na lato słodkie zapachy są złe bo za bardzo zadymiają powietrze. Najpierw czuc cukier taki karmelizowany trochę. A po jakimś czaise już jest mniej słodkie i czuć drewna jak cedr na naprzyklad.
Generalnie to jest mało trafiony zapach i nie rozumiem czemu wsyzscy go polecają i się zachwycają. Bardzo sie ciesze, ze akurat te perfumy to pierwsza próbka ktora sobie kupilem a nie cala butelka.
No naprawde wsyzstkie dziewczyny mowily ze to nie jest fajny zapach i dopiero moze po 8 godiznach zaczyna fjanie pachniec ale wtedy bardoz slabo pachnie. To zdecydowanie gdyby ten zapach pachnial tak od poczatku to bylby lepszy, ale jakby mocniej pachnial. Ale tez nie bylby na pewno lady killer.
Bardzo sie zawiadlem i chyba to moga z Rasasi Hawas byc takie same bzdury jak z Kouros zeby ludzie marnowali tylko pieniadze...
Nawet nie chce mi sie tego oceniac w punktach...

#woolridgeperfumy #perfumy
  • 7
  • Odpowiedz
@woolridge89: Jeśli strzelałeś Hawasa w takiej temperaturze jaka jest obecnie czyli ~30 stopni to się nie dziw że takie reakcje.
Zrobi się coś w okolicach 20 to wtedy będzie robić robotę bo tym to wykończysz ludzi. Chociaż z drugiej strony jeśli zależy Ci na opinii innych to najlepiej weź kilka dekantów od Mirków i zobaczysz jak one się przyjmą.
W pierwszej kolejności idź do Sephory albo innego miejsca gdzie będziesz mógł
  • Odpowiedz
@Boniekk: Dziekuje. Mi zawsze imponowal @dr_love i mam nadzieje, ze kiedys tez osiagne jego poziom i bede tak popularny. Ciesze sie bardzo, że Ci sie podoba.

@Bercik_Van_Fafaq: Dziekuje za twoją opinie. Rzeczywiscie może popełniłem bład, ale myślałem ze Rasasi Hawas jest często porównywane jako zamiennik Dylan Blue i innych Versace i Dior Sauvage i Blue Channel, a one dobrze pachną w takich temperaturach. Teraz prognozy mówią ze w poniedziałek będzie
  • Odpowiedz
@woolridge89: To dlatego, że taki Versace Dylan Blue jest zapachem bardzo uniwersalnym jeśli chodzi o pogodę, okazje i miejsce noszenia. Te słodkie ulepy to są dobre jak jest zimno, a w sytuacjach randkowych delikatna, dyskretna aplikacja czyni cuda. To nie młotek jest cudowny, tylko ręka, która wie jak go używać. Samą ręką gwoździa nie wbijesz, ale sam młotek też tego nie zrobi - dobre perfumy plus umiejętność korzystania z nich -
  • Odpowiedz
@woolridge89: Jak chcesz zrobić recenzję zapachu który niby jest dobry na lato, to sprawdź Armaf Club De Nuit Milestone, w nutach niby jest morski, a śmierdzi samą pieczarką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RumClapton: Ja probowalem roznych stopni aplikacji, ale za kazdym razem wcale nie bylo fjanie. No wlasnie ja myslalem, ze to tez sie zalicza do takich kateogrii, bo tak często tutaj ktoś pisal, ze to podobne, a anwet lepsze.

@Boniekk: Czyli to taki morski zapach,a le tez troche leśny, jak naprzyklad las nad morzem jak w gdyni?
  • Odpowiedz